Филтри -

Машини за рециклирање на асфалт Wirtgen

Резултати од пребарување: 43 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

43 огласа: Машини за рециклирање на асфалт Wirtgen

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
машина за рециклирање на асфалт Wirtgen WR 240I машина за рециклирање на асфалт Wirtgen WR 240I
2
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Марка на каросерија Wirtgen
Година 04/2016 Километража 6300 м/ч Сила
Полска, Zawiercie
Контактирајте го продавачот
130.000 € Без ДДВ
Година 2011 Километража 8200 м/ч Сила
Германија, Saarlouis
Marketing agency for dealers of special machinery Marketing agency for dealers of special machinery
Marketing agency for dealers of special machinery
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
машина за рециклирање на асфалт Wirtgen WR 250
1
Контактирајте го продавачот
440.000 €
Ширина на опфаќање 2400 мм
Година 2018 Километража 5100 м/ч Сила
Обединето Кралство, Middlesbrough
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Ширина на опфаќање 2400 мм Длабочина на обработка 560 мм
Година 2017 Километража 3964 м/ч Сила
Обединето Кралство, Middlesbrough
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 2010 Километража 6421 м/ч Сила
Кина, Hefei
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 2012 Километража 6061 м/ч Сила
Кина, Hefei
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Модел S
Година 2006 Километража 4511 м/ч Сила
Полска, Хелм
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Марка на каросерија Wirtgen Модел WR 4200
Година 2005 Километража 3000 м/ч Сила
Полска, Хелм
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Година 1998 Километража 8017 км Сила
Холандија, RK Zevenbergen
Ritchie Bros B.V.
10 години на Machineryline
Контактирајте го продавачот
128.800 € GBP 110.000 GBP
Година 2002 Километража 7550 м/ч Сила
Обединето Кралство, Middlesbrough
Контактирајте го продавачот
135.000 €
Година 2001 Километража 9429 м/ч Сила
Обединето Кралство, Middlesbrough
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 2019 Километража Сила
Германија, Bell
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Евро Euro 6 Зафатнина 16 м³ Марка на каросерија Wirtgen Модел Streumaster SW16MC
Година 2020 Километража 34000 км Сила
Германија, Bell
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Ширина на опфаќање 2500 мм Длабочина на обработка 500 мм
Година 2021 Километража Сила
Германија, Bell
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Евро Euro 6 Зафатнина 16 м³ Марка на каросерија Wirtgen Модел SW16MC
Година 2019 Километража Сила
Германија, Bell
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 2018 Километража 2766 м/ч Сила
Италија, Basaluzzo
Контактирајте го продавачот
12.000 € Без ДДВ
Година 1984 Километража Сила
Финска, Joensuu
Контактирајте го продавачот
95.000 US$ EUR ≈ 89.190 €
Ширина на опфаќање 2000 мм
Година 2005 Километража 5632 м/ч Сила
Обединето Кралство, Middlesbrough
машина за рециклирање на асфалт Wirtgen WR200
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Модел WR200
Година 2016 Километража 2156 м/ч Сила
Кина, Hefei Shi
Контактирајте го продавачот
148.500 US$ EUR ≈ 139.400 €
Година 2012 Километража 5630 м/ч Сила
Обединето Кралство, Middlesbrough
Контактирајте го продавачот
148.500 US$ EUR ≈ 139.400 €
Година 2012 Километража 5411 м/ч Сила
Обединето Кралство, Middlesbrough
Контактирајте го продавачот
100.000 €
Година 2004 Километража 7744 м/ч Сила
Обединето Кралство, Middlesbrough
машина за рециклирање на асфалт Wirtgen WM 1000 машина за рециклирање на асфалт Wirtgen WM 1000 машина за рециклирање на асфалт Wirtgen WM 1000
3
Контактирајте го продавачот
124.900 € Без ДДВ
Марка на каросерија Wirtgen Модел WM 1000
Година 2001 Километража 126 м/ч Сила
Германија, Bielefeld
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година Километража 12200 м/ч Сила
Кина, Hefei
Контактирајте го продавачот
220.000 €
Година 2007 Километража Сила
Франција, Paris
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 43 огласа
Прикажи
Претплати се