Филтри -

Машини за рециклирање на асфалт

Резултати од пребарување: 104 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

104 огласа: Машини за рециклирање на асфалт

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
150.000 € Без ДДВ
Година 2003-01-01 Километража 3187 м/ч Сила
Германија, Boppard
Контактирајте го продавачот
240.000 €
Година 05/2012 Километража 5749 м/ч Сила
Украина, Чернівці
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Контактирајте го продавачот
11.800 € Без ДДВ
Година Километража Сила
Германија, Wörth am Rhein
машина за рециклирање на асфалт WIRTGEN WR 2400 машина за рециклирање на асфалт WIRTGEN WR 2400
2
Контактирајте го продавачот
168.000 € Без ДДВ
Година 06/2008 Километража 7456 м/ч Сила
Чехија, Český Krumlov
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Евро Euro 6 Зафатнина 16 м³ Марка на каросерија Wirtgen Модел SW16MC
Година 2019 Километража Сила
Германија, Bell
машина за рециклирање на асфалт WIRTGEN WS 250
1
Контактирајте го продавачот
33.700 € Без ДДВ
Година 2014-01-01 Километража Сила
Холандија, Haps
Контактирајте го продавачот
280.000 US$ EUR ≈ 265.700 €
Година 2017 Километража 5275 м/ч Сила
Обединето Кралство, Middlesbrough
Контактирајте го продавачот
260.000 US$ EUR ≈ 246.700 €
Година 2016 Километража 5326 м/ч Сила
Обединето Кралство, Middlesbrough
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Зафатнина 18 м³ Модел ZBA GeoTech DSP 240/12
Година 2005 Километража Сила
Полска, Ruda Śląska
Bellator Maszyny Budowlane Sp. z o.o.
9 години на Machineryline
Контактирајте го продавачот
26.750 € Без ДДВ
Зафатнина 0.8 м³
Година 2022 Километража Сила
Полска, Rzeszów
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 2015 Километража 5193 м/ч Сила
Обединето Кралство, Middlesbrough
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 2005 Километража 6500 м/ч Сила
Кина, Hefei
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 1994 Километража Сила
Украина, Львів
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Евро Euro 6 Зафатнина 17 м³ Марка на каросерија Amag Модел 17 m³ Tank for Cement
Година 2019 Километража Сила
Германија, Bell
Контактирајте го продавачот
67.500 US$ EUR ≈ 64.050 €
Година 1993 Километража Сила
Мексико, Chihuahua
машина за рециклирање на асфалт WIRTGEN WM1000
1
Контактирајте го продавачот
150.000 €
Зафатнина 25 м³
Година 2004 Километража 7900 м/ч Сила
Обединето Кралство, Middlesbrough
Контактирајте го продавачот
70.000 US$ EUR ≈ 66.430 €
Година 1994 Километража 8800 м/ч Сила
Обединето Кралство, Middlesbrough
машина за рециклирање на асфалт WIRTGEN WM1000
1
Контактирајте го продавачот
160.000 €
Зафатнина 25 м³
Година 2006 Километража 7200 м/ч Сила
Обединето Кралство, Middlesbrough
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Зафатнина 12 м³ Марка на каросерија Amag Модел Spreader 12 cbm
Година 01/2019 Километража Сила
Германија, Bell
машина за рециклирање на асфалт STREUMASTER SW 10 TA Wirtgen машина за рециклирање на асфалт STREUMASTER SW 10 TA Wirtgen
2
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Марка на каросерија Wirtgen
Година 06/2007 Километража Сила
Полска, ZAWIERCIE
Контактирајте го продавачот
167.000 € Без ДДВ
Година 2012-01-01 Километража 9151 м/ч Сила
Холандија, Haps
машина за рециклирање на асфалт WIRTGEN WR200
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Модел WR200
Година 2016 Километража 2156 м/ч Сила
Кина, Hefei Shi
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Зафатнина 9 м³
Година 1999 Километража 2450 м/ч Сила
Германија, Malsch
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 2022-01-01 Километража Сила
Германија, Finowfurt Bei Berlin
машина за рециклирање на асфалт WIRTGEN W2200 CR машина за рециклирање на асфалт WIRTGEN W2200 CR машина за рециклирање на асфалт WIRTGEN W2200 CR
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Марка на каросерија Wirtgen
Година 07/2010 Километража 4500 м/ч Сила
Германија, Wegberg
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 104 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се