Филтри -

Машини за производство на бетонски блокови од Кина

Резултати од пребарување: 5 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

Машини за производство на бетонски блокови од Кина: 5 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
1 €
Година 2020
Кина, Shanghai
Контактирајте го продавачот
1 €
Година 2020
Кина, shanghai
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Контактирајте го продавачот
9.980 €
Година 2020
Кина, shanghai
нови машина за производство на бетонски блокови SINOWAY QT4-24
1
Контактирајте го продавачот
5.000 US$ EUR ≈ 4.859 €
Година 2022
Кина, Shanghai, Baoshan District
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година
Кина, Laizhou
Партнерска програма на Machineryline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 5 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се