Филтри -

Машини за производство на бетонски блокови XZ

Резултати од пребарување: 4 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

Машини за производство на бетонски блокови XZ: 4 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
20.140 € PLN 95.000 PLN
Година 2007
Полска, Domaniewice
Контактирајте го продавачот
19.060 € PLN 89.900 PLN
Година 2002
Полска, Koszalin
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
машина за производство на бетонски блокови XZ Zenith 940 машина за производство на бетонски блокови XZ Zenith 940
2
Контактирајте го продавачот
13.760 € PLN 64.900 PLN
Година 1988
Полска, Orle
Контактирајте го продавачот
19.070 € PLN 89.950 PLN
Година 1990
Полска, Lisów
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 4 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се