Филтри -

Машини за обработка на дрво XZ

Резултати од пребарување: 1 оглас
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

Машини за обработка на дрво XZ: 1 оглас

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
друга машина за обработка на дрво XZ BRYKIECIARKA BM-30.BRIQUETTING PRESS BM-30. БРИКЕТИРОВОЧНЫЕ ПРЕС друга машина за обработка на дрво XZ BRYKIECIARKA BM-30.BRIQUETTING PRESS BM-30. БРИКЕТИРОВОЧНЫЕ ПРЕС
2
Контактирајте го продавачот
212.000 € PLN 1.000.000 PLN
Друга машина за обработка на дрво
Година 2002 Сила
Полска, Dąbrowa Górnicza
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 1 оглас
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се