Филтри -

Машини за обработка на дрво FELDER

Резултати од пребарување: 24 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

Машини за обработка на дрво FELDER: 24 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
аукција 2.500 €
Машина за згустување
Година 2017 Сила
Холандија, Rhenen
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Машина за кантирање
Година 2020 Сила
Полска, Belchatów
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Машина за дупчење дрво
Година 2020 Сила 2.04 кс
Полска, Belchatów
Контактирајте го продавачот
49.000 € Со вклучен ДДВ
Друга машина за обработка на дрво
Година Сила
Австрија
Контактирајте го продавачот
57.000 € Со вклучен ДДВ
Машина за брусење дрво
Година 2017 Сила
Австрија
Контактирајте го продавачот
7.900 € Со вклучен ДДВ
Машина за брусење дрво
Година 2010 Сила 5.5 kW
Австрија
Контактирајте го продавачот
14.900 € Со вклучен ДДВ
Машина за кантирање
Година 2012 Сила 5.5 kW
Австрија
Контактирајте го продавачот
36.800 € Со вклучен ДДВ
Машина за кантирање
Година 2013 Сила
Австрија
циркуларна пила FELDER FORMAT4 kappa 40 x-motion циркуларна пила FELDER FORMAT4 kappa 40 x-motion циркуларна пила FELDER FORMAT4 kappa 40 x-motion
3
ВИДЕО
Контактирајте го продавачот
11.500 € Со вклучен ДДВ
Циркуларна пила
Година 2011 Сила 4 kW
Австрија
машина за згустување FELDER AD 951
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Машина за згустување
Година 2020 Сила
Полска, Belchatów
фреза за дрво FELDER K 700
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Фреза за дрво
Година 2017 Сила
Полска, Belchatów
машина за кантирање FELDER Format-4 Tempora 60.06 ELX
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Машина за кантирање
Година 2019 Сила
Полска, Belchatów
машина за кантирање FELDER G680
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Машина за кантирање
Година 2018 Сила
Полска, Belchatów
машина за кантирање FELDER G 660
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Машина за кантирање
Година Сила
Полска, Belchatów
фреза за дрво FELDER F 700Z
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Фреза за дрво
Година 2018 Сила 7.48 кс
Полска, Belchatów
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 24 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се