Филтри -

Машини за дупчење Hütte

Резултати од пребарување: 25 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

25 огласа: Машини за дупчење Hütte

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година Километража Сила
Италија, Parola di Fidenza (Pr)
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година Километража Сила
Ирска
Marketing agency for dealers of special machinery Marketing agency for dealers of special machinery
Marketing agency for dealers of special machinery
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
машина за дупчење Hütte 204GT
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 2014 Километража 6000 м/ч Сила
Германија, Altlußheim
машина за дупчење Hütte HBR 605
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 2007 Километража 8819 м/ч Сила
Германија, Altlußheim
машина за дупчење Hütte HBR705-M2
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 1995 Километража Сила
Германија, Metten
Контактирајте го продавачот
49.180 € GBP 42.000 GBP
Година 2003 Километража 4558 м/ч Сила
Обединето Кралство, Middlesbrough
машина за дупчење Hütte HBR202
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 1999 Километража Сила
Германија, Metten
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 2001 Километража Сила
Кина, Hefei
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 2004 Километража 900 м/ч Сила
Кина, Hefei
Контактирајте го продавачот
49.180 € GBP 42.000 GBP
Длабочина на копање 25 м
Година 2003 Километража 2000 м/ч Сила
Обединето Кралство, Middlesbrough
Контактирајте го продавачот
295.000 €
Година 2021 Километража 2384 м/ч Сила
Обединето Кралство, Middlesbrough
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 2013 Километража 4400 м/ч Сила
Австрија, Vienna
Контактирајте го продавачот
115.000 €
Година 2007 Километража 8800 м/ч Сила
Обединето Кралство, Middlesbrough
Контактирајте го продавачот
85.000 €
Длабочина на копање 500 м
Година 2006 Километража 12253 м/ч Сила
Чехија, Radomyšl
машина за дупчење Hütte Hutte HBR 205 GT машина за дупчење Hütte Hutte HBR 205 GT машина за дупчење Hütte Hutte HBR 205 GT
3
Контактирајте го продавачот
152.200 € GBP 130.000 GBP
Година 2008 Километража 10331 м/ч Сила
Обединето Кралство, Middlesbrough
Контактирајте го продавачот
70.000 €
Година 2007 Километража 8830 м/ч Сила
Обединето Кралство, Middlesbrough
машина за дупчење Hütte Hutte HBR 205 GT машина за дупчење Hütte Hutte HBR 205 GT машина за дупчење Hütte Hutte HBR 205 GT
3
Контактирајте го продавачот
169.800 € GBP 145.000 GBP
Длабочина на копање 70 м
Година 2010 Километража 6313 м/ч Сила
Обединето Кралство, Middlesbrough
Контактирајте го продавачот
345.400 € GBP 295.000 GBP
Година 2016 Километража 2520 м/ч Сила
Обединето Кралство, Middlesbrough
Контактирајте го продавачот
374.700 € GBP 320.000 GBP
Година 2019 Километража 1996 м/ч Сила
Обединето Кралство, Middlesbrough
Контактирајте го продавачот
75.000 € Без ДДВ
Длабочина на копање 20 м
Година Километража 11500 м/ч Сила
Австрија, Sooß bei Wien
Контактирајте го продавачот
123.000 € GBP 105.000 GBP
Година 2008 Километража 3025 м/ч Сила
Обединето Кралство, Middlesbrough
Контактирајте го продавачот
117.100 € GBP 100.000 GBP
Година 2008 Километража 12742 м/ч Сила
Обединето Кралство, Middlesbrough
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година Километража Сила
Австрија, Vienna
Контактирајте го продавачот
70.000 US$ EUR ≈ 65.800 €
Година 2011 Километража 4149 м/ч Сила
Обединето Кралство, Middlesbrough
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 2000 Километража 4400 м/ч Сила
Австрија, Vienna
Партнерска програма на Machineryline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 25 огласа
Прикажи
Претплати се