Филтри -

Машини за чистење подови од Германија

Резултати од пребарување: 29 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

Машини за чистење подови од Германија: 29 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 2019 Километража 1566 м/ч Сила
Германија, Stuhr
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 2020 Километража 10 м/ч Сила
Германија, Crailsheim
Hanselmann GmbH
2 години на Machineryline
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Контактирајте го продавачот
1.000 € Без ДДВ
Година Километража Сила
Германија, Wendelstein
Контактирајте го продавачот
9.500 € Без ДДВ
Година 2017 Километража Сила
Германија, Friedberg-Derching
Контактирајте го продавачот
1.350 € Без ДДВ
Година 2012 Километража 1914 м/ч Сила
Германија, Wendelstein
Контактирајте го продавачот
1.350 € Без ДДВ
Година 2013 Километража 2609 м/ч Сила
Германија, Wendelstein
машина за чистење подови Nilfisk BR855 машина за чистење подови Nilfisk BR855 машина за чистење подови Nilfisk BR855
3
Контактирајте го продавачот
11.900 € Без ДДВ
Капацитет на батерија 360 Ah
Година 2017 Километража 23 м/ч Сила
Германија, Philippsburg
Контактирајте го продавачот
1.200 € Без ДДВ
Година 2017 Километража Сила
Германија, Wendelstein
машина за чистење подови DULEVO 100 ELITE
1
Контактирајте го продавачот
9.850 € Без ДДВ
Година 2008 Километража 754 м/ч Сила
Германија, Neu-Ulm
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Резервоар за вода 22 л
Година 2018 Километража Сила
Германија, Neu-Ulm
Контактирајте го продавачот
10.680 €
Година 2014 Километража 76 м/ч Сила
Германија, Ludwigsfelde / Berlin
Контактирајте го продавачот
2.900 € Без ДДВ
Година 2007 Километража 2458 м/ч Сила
Германија, Wendelstein
Контактирајте го продавачот
1.900 € Без ДДВ
Година 2014 Километража 553 м/ч Сила
Германија, Wendelstein
Контактирајте го продавачот
3.840 €
Година 2008 Километража 996 м/ч Сила
Германија, Ludwigsfelde / Berlin
Контактирајте го продавачот
1.200 € Без ДДВ
Година 2012 Километража 1129 м/ч Сила
Германија, Wendelstein
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 29 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се