Филтри -

Машини за чистење подови Nilfisk од Холандија

Резултати од пребарување: 12 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

Машини за чистење подови Nilfisk од Холандија: 12 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 2013 Километража 151 м/ч Сила
Холандија, RAAMSDONKSVEER
Контактирајте го продавачот
10.500 €
Година 2013 Километража 1371 м/ч Сила
Холандија, Varsseveld
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 2016 Километража 38 м/ч Сила
Холандија, Varsseveld
машина за чистење подови Nilfisk SW4000B машина за чистење подови Nilfisk SW4000B машина за чистење подови Nilfisk SW4000B
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 2017 Километража Сила
Холандија, Varsseveld
Контактирајте го продавачот
2.465 €
Година 2019 Километража Сила
Холандија, Varsseveld
Контактирајте го продавачот
8.900 €
Година 2015 Километража 113 м/ч Сила
Холандија, Varsseveld
машина за чистење подови Nilfisk BR775 машина за чистење подови Nilfisk BR775 машина за чистење подови Nilfisk BR775
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Работна брзина 6.3 км/ч
Година 2017 Километража Сила
Холандија, Varsseveld
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Ширина на опфаќање 8 см
Година Километража 895 м/ч Сила
Холандија, RAAMSDONKSVEER
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 2016 Километража Сила
Холандија, ZALTBOMMEL
Контактирајте го продавачот
3.750 € Без ДДВ
Година 2013-01-01 Километража Сила
Холандија, Wijchen
Контактирајте го продавачот
8.950 € Без ДДВ
Година 2015-01-01 Километража 2792 м/ч Сила
Холандија, Wijchen
нови машина за чистење подови Nilfisk Aero 21-21- PC
1
Контактирајте го продавачот
225 € Без ДДВ
Година 2022-01-01 Километража Сила
Холандија, Borssele
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 12 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се