Филтри -

Машини за чистење подови Nilfisk од Европа

Резултати од пребарување: 25 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

Машини за чистење подови Nilfisk: 25 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
аукција 40,32 € DKK 300 DKK
Година Километража Сила
Данска, Storvorde
Контактирајте го продавачот
аукција 860,30 € DKK 6.400 DKK
Година Километража Сила
Данска, Storvorde
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Контактирајте го продавачот
1.600 €
Година Километража Сила
Полска, Brzesko
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 2013 Километража 151 м/ч Сила
Холандија, RAAMSDONKSVEER
Контактирајте го продавачот
10.500 €
Година 2013 Километража 1371 м/ч Сила
Холандија, Varsseveld
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 2016 Километража 38 м/ч Сила
Холандија, Varsseveld
машина за чистење подови Nilfisk SW4000B машина за чистење подови Nilfisk SW4000B машина за чистење подови Nilfisk SW4000B
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 2017 Километража Сила
Холандија, Varsseveld
Контактирајте го продавачот
2.465 €
Година 2019 Километража Сила
Холандија, Varsseveld
Контактирајте го продавачот
8.900 €
Година 2015 Километража 113 м/ч Сила
Холандија, Varsseveld
машина за чистење подови Nilfisk BR775 машина за чистење подови Nilfisk BR775 машина за чистење подови Nilfisk BR775
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Работна брзина 6.3 км/ч
Година 2017 Километража Сила
Холандија, Varsseveld
Контактирајте го продавачот
аукција 67,21 € DKK 500 DKK
Година 2004 Километража Сила
Данска, Fyn
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Ширина на опфаќање 8 см
Година Километража 895 м/ч Сила
Холандија, RAAMSDONKSVEER
машина за чистење подови Nilfisk BR855 машина за чистење подови Nilfisk BR855 машина за чистење подови Nilfisk BR855
3
Контактирајте го продавачот
11.900 € Без ДДВ
Капацитет на батерија 360 Ah
Година 2017 Километража 23 м/ч Сила
Германија, Philippsburg
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 2016 Километража Сила
Холандија, ZALTBOMMEL
машина за чистење подови Nilfisk SC 8000 LPG
1
Контактирајте го продавачот
8.500 € Без ДДВ
Година 2015 Километража 2791 м/ч Сила
Шпанија, Amposta-Tarragona
Партнерска програма на Machineryline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 25 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се