Филтри -

Кранови Unic

Резултати од пребарување: 16 огласа
Прикажи
Филтер
Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈

16 огласа: Кранови Unic

Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Контактирајте го продавачот
45.000 € Без ДДВ
Кран гасеничар
Носивост 3500 кг
Година 2017 Километража Сила
Романија, Sibiu
Контактирајте го продавачот
49.000 €
Мини кран
Носивост 3000 кг Дофат на стрела 16 м
Година 01/2008 Километража 5062 м/ч Сила
Унгарија, Budapest
Marketing agency for dealers of special machinery Marketing agency for dealers of special machinery
Marketing agency for dealers of special machinery
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Мини кран
Година 0/2016 Километража 1050 м/ч Сила
Португалија, Alcabideche
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Мини кран
Висина на подигање 16 м Дофат на стрела 15.71 м Капацитет на крајот на стрелата 33.4 т
Година 2013 Километража 730 м/ч Сила
Португалија, Alcabideche
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Мини кран
Година 2021 Километража 1620 м/ч Сила
Португалија, Alcabideche
Контактирајте го продавачот
44.420 € PLN 189.000 PLN
Мини кран
Носивост 3000 кг Висина на подигање 16 м
Година 2007 Километража Сила
Полска, Lubomierz
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Кран гасеничар
Висина на подигање 14.45 м
Година 2022 Километража 3 м/ч Сила
Холандија, Nieuw Vennep
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Мини кран
Висина на подигање 8.9 м
Година 2021 Километража Сила
Холандија, Nieuw Vennep
нови мини кран Unic BG LIFT M250 / Bg Lift M250 нови мини кран Unic BG LIFT M250 / Bg Lift M250
2
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Мини кран
Носивост 2500 кг Висина на подигање 15.65 м Дофат на стрела 13 м Капацитет на крајот на стрелата 150 т
Година 2020 Километража Сила
Чехија, Louny
Контактирајте го продавачот
24.950 €
Мини кран
Година 2014 Километража 1012 м/ч Сила
Холандија, ES Eindhoven
Контактирајте го продавачот
47.000 € Без ДДВ
Кран гасеничар
Година 2014 Километража 1001 м/ч Сила
Холандија, Almelo
Контактирајте го продавачот
26.950 €
Кран гасеничар
Година 2015 Километража 1136 м/ч Сила
Холандија, ES Eindhoven
Контактирајте го продавачот
19.500 € Без ДДВ
Кран гасеничар
Година 2014 Километража 2305 м/ч Сила
Холандија, Almelo
Контактирајте го продавачот
15.500 € Без ДДВ
Мини кран
Година 2008 Километража 747 м/ч Сила
Холандија, Almelo
Контактирајте го продавачот
69.000 € Без ДДВ
Кран гасеничар
Висина на подигање 8.8 м Дофаќач 1.5 м Капацитет на крајот на стрелата 0.7 т
Година 04/2023 Километража Сила
Полска, Zgierz
Контактирајте го продавачот
43.500 € Со вклучен ДДВ
Мини кран
Носивост 2900 кг
Година 2008 Километража 2435 м/ч Сила
Украина, Kyiv
Партнерска програма на Machineryline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 16 огласа
Прикажи