Филтри -

Кранови Spierings

Резултати од пребарување: 37 огласа
Прикажи
Филтер
Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈

37 огласа: Кранови Spierings

Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Автодигалка
Година 1996 Километража Сила
Холандија, Winterswijk Meddo
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Автодигалка
Носивост 5000 кг
Година 1990 Километража Сила
Германија, Schlierbach
Marketing agency for dealers of special machinery Marketing agency for dealers of special machinery
Marketing agency for dealers of special machinery
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Кула кран
Висина на подигање 64 м Дофаќач 60 м
Година 2008 Километража Сила
Холандија, Vianen
Контактирајте го продавачот
64.000 € Без ДДВ
Автодигалка
Висина на подигање 19 м Дофат на стрела 30.4 м Дофаќач 30.4 м Капацитет на крајот на стрелата 1.7 т
Година 1998 Километража 189552 км Сила
Унгарија, Bábolna
Контактирајте го продавачот
60.000 €
Автодигалка
Висина на подигање 19 м Дофат на стрела 30.4 м Капацитет на крајот на стрелата 1.7 т
Година 1998 Километража 26800 м/ч Сила
Полска, Bialystok
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Автодигалка
Година Километража Сила
Холандија, Sassenheim
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Кула кран
Висина на подигање 58.1 м
Година Километража Сила
Холандија, Groenlo
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Кула кран
Висина на подигање 58.1 м
Година Километража 3207 м/ч Сила
Холандија, Groenlo
Контактирајте го продавачот
329.000 € Без ДДВ
Кула кран
Висина на подигање 38.3 м
Година Километража Сила
Холандија, Groenlo
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Автодигалка
Година Километража Сила
Холандија, Sassenheim
автодигалка Spierings SK 597-AT4
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Автодигалка
Година 2022 Километража Сила
Холандија
автодигалка Spierings SK 1265 AT6 автодигалка Spierings SK 1265 AT6 автодигалка Spierings SK 1265 AT6
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Автодигалка
Висина на подигање 35 м Дофат на стрела 60 м Дофаќач 60 м Капацитет на крајот на стрелата 1.7 т
Година 2017 Километража Сила
Германија, Forstinning
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Автодигалка
Година 2012 Километража 19700 м/ч Сила
Полска, Suwałki
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Кула кран
Висина на подигање 33.4 м
Година Километража Сила
Холандија, Groenlo
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Кула кран
Година 09/2000 Километража 27483 м/ч Сила
Холандија, Wijchen
Контактирајте го продавачот
176.300 € GBP 150.000 GBP
Кула кран
Година 2004 Километража 144000 км Сила
Обединето Кралство, Middlesbrough
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Кула кран
Модел SK498-AT4 Висина на подигање 45 м Дофат на стрела 44 м Капацитет на крајот на стрелата 1.9 т Брзина 82 км/ч
Година 2008 Километража 230000 км Сила
Унгарија, Ullo
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Автодигалка
Висина на подигање 55 м Дофат на стрела 50 м Капацитет на крајот на стрелата 1.9 т Брзина 85 км/ч
Година 2005 Километража 196870 км Сила
Унгарија, Ullo
Контактирајте го продавачот
80.000 € Без ДДВ
Кула кран
Година 11/2000 Километража 27559 м/ч Сила
Холандија, Wijchen
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Кула кран
Година 09/2002 Километража 11073 м/ч Сила
Холандија, Wijchen
автодигалка Spierings SK 1265-AT6
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Автодигалка
Година 2018 Километража Сила
Холандија
автодигалка Spierings Spierings SK-598 AT 5
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Автодигалка
Година Километража Сила
Холандија, Sassenheim
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Кула кран
Висина на подигање 58.1 м Дофат на стрела 48 м Капацитет на крајот на стрелата 1.7 т
Година 2016 Километража Сила
Холандија, Heemskerk
Контактирајте го продавачот
55.000 € Без ДДВ
Кула кран
Висина на подигање 33 м
Година 10/1996 Километража 23325 м/ч Сила
Холандија, Bornerbroek
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Кула кран
Година 2008 Километража 19119 м/ч Сила
Холандија, Wijchen
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 37 огласа
Прикажи