Филтри -

Кранови Scania

Резултати од пребарување: 93 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

93 огласа: Кранови Scania

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Автодигалка
Носивост 6000 кг Евро Euro 5
Година 2009 Километража 156362 км Сила
Холандија, Almelo
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Автодигалка
Носивост 13785 кг Евро Euro 5
Година 2011 Километража 563981 км Сила
Холандија, Hedel
Marketing agency for dealers of special machinery Marketing agency for dealers of special machinery
Marketing agency for dealers of special machinery
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Автодигалка
Носивост 15230 кг Евро Euro 5
Година 2009 Километража 1399518 км Сила
Холандија, Hedel
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Автодигалка
Висина на подигање 42 м
Година 04/1988 Километража 39000 км Сила
Италија, Sommacampagna
Контактирајте го продавачот
372.500 €
Автодигалка
Носивост 3890 кг Евро Euro 6
Година 2017-06-16 Километража 67000 км Сила
Холандија, Andelst
Контактирајте го продавачот
49.500 €
Автодигалка
Носивост 11640 кг Евро Euro 4
Година 2007-09-04 Километража 646086 км Сила
Холандија, Andelst
Контактирајте го продавачот
299.880 € Со вклучен ДДВ
Автодигалка
Евро Euro 6
Година 2015-06 Километража 129276 км Сила
Германија, Regensburg
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Автодигалка
Носивост 13110 кг Евро Euro 3
Година 2004 Километража 1095152 км Сила
Холандија, Meerkerk
Контактирајте го продавачот
169.500 €
Автодигалка
Носивост 7300 кг Евро Euro 5
Година 2009-10-24 Километража 339570 км Сила
Холандија, Andelst
Контактирајте го продавачот
65.000 €
Автодигалка
Носивост 12800 кг Евро Euro 6
Година 2015-11-05 Километража 597388 км Сила
Холандија, Andelst
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Автодигалка
Носивост 16000 кг Евро Euro 5 Модел HMF 4020
Година 04/2013 Километража 509651 км Сила
Холандија, Nijmegen
Контактирајте го продавачот
84.500 € PLN 360.000 PLN
Автодигалка
Носивост 40000 кг
Година 2011 Километража 200000 км Сила
Полска, Warsaw
Контактирајте го продавачот
110.000 €
Автодигалка
Носивост 13000 кг Евро Euro 5
Година 2012 Километража 431909 км Сила
Холандија, Vijfhuizen
Контактирајте го продавачот
129.500 €
Автодигалка
Носивост 17427 кг Евро Euro 6
Година 2017-06-30 Километража 894483 км Сила
Холандија, Andelst
Контактирајте го продавачот
105.000 €
Автодигалка
Носивост 10775 кг Евро Euro 4
Година 2009 Километража 362458 км Сила
Холандија, Almelo
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Автодигалка
Евро Euro 5
Година 2009 Километража 700000 км Сила
Холандија, Nijmegen
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Автодигалка
Носивост 10465 кг Евро Euro 6 Модел F 425 RA.2.25 E- Dynamic + JIB
Година 2017 Километража 196000 км Сила
Холандија, Heteren
Контактирајте го продавачот
119.500 €
Автодигалка
Носивост 12100 кг Евро Euro 6
Година 2014-04-15 Километража 227978 км Сила
Холандија, Andelst
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Автодигалка
Носивост 8460 кг Евро Euro 5 Модел PK 85002 F + JIB PJ 170 E
Година 2008 Километража 394000 км Сила
Холандија, Heteren
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Автодигалка
Носивост 17167 кг Евро Euro 6 Модел PK 110002 -SH G + JIB PJ 170 E
Година 2015 Километража 249000 км Сила
Холандија, Heteren
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Автодигалка
Година 2014 Километража Сила
Холандија, Heteren
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Автодигалка
Евро Euro 5 Модел F 315 A.2.26
Година 2012 Километража 497000 км Сила
Холандија, Heteren
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Автодигалка
Носивост 10395 кг Евро Euro 6 Модел 6020-O-K6 + JIB FJ 1200-K6
Година 2015 Километража 273000 км Сила
Холандија, Heteren
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Автодигалка
Евро Euro 6 Модел F 660 RA.2.26 HE + JIB
Година 2015 Километража 255000 км Сила
Холандија, Heteren
Контактирајте го продавачот
105.000 €
Автодигалка
Носивост 13705 кг Евро Euro 6 Модел F 235 A.2.26
Година 2017 Километража 361000 км Сила
Холандија, Heteren
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 93 огласа
Прикажи
Претплати се