Филтри -

Кранови Renault

Резултати од пребарување: 26 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

26 огласа: Кранови Renault

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
63.000 € Без ДДВ
Автодигалка
Носивост 11590 кг Евро Euro 6 Модел HDS HIAB X-HIDUO 188 BS-3 Капацитет на крајот на стрелата 4.95 т
Година 2016 Километража 350000 км Сила
Полска, Krakow
TOTEX Sp. z o.o.
13 години на Machineryline
Контактирајте го продавачот
18.000 €
Автодигалка
Година Километража Сила
Шпанија, BENAVENTE -Zamora
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Автодигалка
Носивост 3730 кг
Година 1999 Километража 717721 км Сила
Холандија, Hedel
Marketing agency for dealers of special machinery Marketing agency for dealers of special machinery
Marketing agency for dealers of special machinery
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
70.000 € Без ДДВ
Автодигалка
Модел RISA G2T Висина на подигање 2.5 м Капацитет на крајот на стрелата 4 т
Година 2021 Километража 24000 км Сила
Полска, Krakow
TOTEX Sp. z o.o.
13 години на Machineryline
Контактирајте го продавачот
32.950 €
Автодигалка
Носивост 17454 кг Евро Euro 5
Година 2013-01-21 Километража 747573 км Сила
Белгија, Harchies
Контактирајте го продавачот
29.950 €
Автодигалка
Носивост 13191 кг Евро Euro 4
Година 2008-04-08 Километража 598000 км Сила
Белгија, Harchies
Контактирајте го продавачот
60.000 € Без ДДВ
Автодигалка
Модел RISA G2T Висина на подигање 2.5 м Капацитет на крајот на стрелата 4 т
Година 2020 Километража 43000 км Сила
Полска, Krakow
TOTEX Sp. z o.o.
13 години на Machineryline
Контактирајте го продавачот
46.950 € PLN 200.000 PLN
Автодигалка
Евро Euro 5 Марка на кран Atlas Модел 170.2 Висина на подигање 6 м Капацитет на крајот на стрелата 2.9 т
Година 2013 Километража 250000 км Сила
Полска, Krakow
TOTEX Sp. z o.o.
13 години на Machineryline
Контактирајте го продавачот
63.000 € Без ДДВ
Автодигалка
Носивост 11590 кг Евро Euro 6 Модел HDS HIAB X-HIDUO 188 BS-3 Капацитет на крајот на стрелата 4.95 т
Година 2016 Километража 350000 км Сила
Полска, Krakow
TOTEX Sp. z o.o.
13 години на Machineryline
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Автодигалка
Носивост 14700 кг Марка на кран Palfinger Sany Модел 18 500 Висина на подигање 14.5 м Дофат на стрела 16 м
Година 2014 Километража 276876 км Сила
Полска, Włoszczowa
Контактирајте го продавачот
29.500 €
Автодигалка
Носивост 14791 кг Евро Euro 4
Година 2009 Километража 500682 км Сила
Холандија, Tilburg
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Автодигалка
Носивост 25000 кг Марка на кран ZOOMLION-MAZ Висина на подигање 40 м Дофаќач 12 м Капацитет на крајот на стрелата 25 т
Година 03/2016 Километража 31300 км Сила
Кина, Shanghai
Контактирајте го продавачот
12.100 € SEK 140.000 SEK
Автодигалка
Година Километража 240650 км Сила
Шведска, Gothenburg
Контактирајте го продавачот
64.950 €
Автодигалка
Носивост 5844 кг Евро Euro 6
Година 2020 Километража 144946 км Сила
Холандија, Overpelt
Контактирајте го продавачот
157.500 €
Автодигалка
Евро Euro 6
Година 2023 Километража 88 км Сила
Белгија, Meer
Контактирајте го продавачот
11.500 € Без ДДВ
Автодигалка
Евро Euro 1 Марка на кран Palfinger Sany
Година 1994 Километража Сила
Франција, Neuville-en-Ferrai
Контактирајте го продавачот
42.500 €
Автодигалка
Носивост 15100 кг Евро Euro 5
Година 2012 Километража 265370 км Сила
Холандија, Tilburg
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Автодигалка
Носивост 14473 кг Евро Euro 5
Година 2011 Километража 363478 км Сила
Холандија, Overpelt
Контактирајте го продавачот
13.500 €
Автодигалка
Година 2005 Километража Сила
Романија, Borș
Контактирајте го продавачот
56.800 €
Автодигалка
Носивост 10855 кг Евро Euro 6
Година 2017 Километража 211086 км Сила
Холандија, Weert
Контактирајте го продавачот
32.000 €
Автодигалка
Евро Euro 6 Модел PK4200 Висина на подигање 9.5 м
Година 2015-03-24 Километража 310824 км Сила
Холандија, Andelst
Контактирајте го продавачот
68.950 €
Автодигалка
Носивост 13944 кг Евро Euro 6
Година 2020 Километража 60028 км Сила
Холандија, Meerkerk
Контактирајте го продавачот
15.000 €
Автодигалка
Евро Euro 2 Висина на подигање 8 м
Година 1995 Километража 495000 км Сила
Холандија, Lamswaarde
Контактирајте го продавачот
108.000 € Без ДДВ
Автодигалка
Носивост 10640 кг Евро Euro 6 Марка на кран Palfinger Sany Модел PK 19.001 SLD 5 D Висина на подигање 18 м Дофат на стрела 15 м Дофаќач 4 м Капацитет на крајот на стрелата 0.95 т
Година 11/2017 Километража 44400 км Сила
Унгарија, Mosonmagyaróvár
Контактирајте го продавачот
18.750 €
Автодигалка
Носивост 6040 кг Евро Euro 5 Модел 7 TON
Година 2007 Километража 287008 км Сила
Холандија, Meerkerk
Контактирајте го продавачот
31.000 €
Автодигалка
Година Километража 315000 км Сила
Холандија, Velddriel
Партнерска програма на Machineryline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 26 огласа
Прикажи
Претплати се