Филтри -

Кранови PPM

Резултати од пребарување: 41 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

41 огласа: Кранови PPM

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Автодигалка
Носивост 30000 кг
Година 1998 Километража 17000 м/ч Сила
Франција, CHASSENEUIL-DU-POITOU
Контактирајте го продавачот
54.000 € Без ДДВ
Автодигалка
Евро Euro 3 Модел ATT 350 Висина на подигање 31 м Дофат на стрела 31 м
Година 06/2000 Километража 64000 км Сила
Полска, Częstochowa
Marketing agency for dealers of special machinery Marketing agency for dealers of special machinery
Marketing agency for dealers of special machinery
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
62.000 € Без ДДВ
Автодигалка
Марка на кран PPM Модел ATT 400-2 Висина на подигање 45 м Дофат на стрела 30.4 м Дофаќач 15 м
Година 2001 Километража 176000 км Сила
Полска, Częstochowa
автодигалка PPM ATT 400/2
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Автодигалка
Висина на подигање 30 м Дофаќач 15 м Капацитет на крајот на стрелата 40 т
Година 2002 Километража 168000 км Сила
Холандија
Контактирајте го продавачот
35.500 €
Автодигалка
Година 1990 Километража 170721 м/ч Сила
Германија, Lemgo
автодигалка PPM AC 60 / 3L автодигалка PPM AC 60 / 3L
2
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Автодигалка
Година 2008 Километража 110705 км Сила
Германија, Lemgo
Контактирајте го продавачот
25.500 €
Автодигалка
Година 1991 Километража 125000 км Сила
Германија, Lemgo
Контактирајте го продавачот
26.500 €
Автодигалка
Година 1993 Километража Сила
Германија, Lemgo
Контактирајте го продавачот
78.500 €
Автодигалка
Година 2000 Километража 115040 км Сила
Германија, Lemgo
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Автодигалка
Година 2004 Километража 196828 км Сила
Германија, Lemgo
Контактирајте го продавачот
39.000 €
Автодигалка
Висина на подигање 33 м Дофаќач 14 м
Година 1997 Километража Сила
Романија, Arad
Контактирајте го продавачот
68.130 € PLN 295.000 PLN
Автодигалка
Евро Euro 3 Марка на кран PPM Модел Att400-3 Висина на подигање 45 м Дофат на стрела 30 м Дофаќач 15 м
Година 03/2002 Километража 113000 км Сила
Полска, Ostrów
Контактирајте го продавачот
39.900 € Без ДДВ
Автодигалка
Носивост 35000 кг Висина на подигање 33 м Дофат на стрела 27 м Брзина 85 км/ч
Година 1997 Километража Сила
Романија, Arad
Контактирајте го продавачот
аукција 3.551 € DKK 26.500 DKK
Автодигалка
Година 1980 Километража Сила
Данска, Lolland Falster
Контактирајте го продавачот
20.000 € Без ДДВ
Автодигалка
Година 1987 Километража 25567 м/ч Сила
Шпанија, Cubillas de Santa Marta
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Автодигалка
Носивост 20000 кг Евро Euro 1 Висина на подигање 17 м
Година 1987 Километража 1 км Сила
Бугарија, Trud/Plovdiv
Контактирајте го продавачот
56.000 € Без ДДВ
Автодигалка
Евро Euro 4 Висина на подигање 28 м Дофаќач 17 м Капацитет на крајот на стрелата 30 т
Година 12/1997 Километража 180000 км Сила
Бугарија, Sliven
Контактирајте го продавачот
34.500 € Без ДДВ
Автодигалка
Година 1994 Километража 51575 км Сила
Холандија, Holten
Контактирајте го продавачот
25.850 €
Автодигалка
Година 1987 Километража 97573 км Сила
Германија, Lemgo
Контактирајте го продавачот
70.000 € Без ДДВ
Автодигалка
Носивост 50000 кг Марка на кран PPM Модел ATT600/2 Висина на подигање 56 м Дофат на стрела 40.1 м Дофаќач 15 м Капацитет на крајот на стрелата 7 т Брзина 75 км/ч
Година 1999 Километража 200000 км Сила
Латвија
автодигалка PPM A580 автодигалка PPM A580 автодигалка PPM A580
3
Контактирајте го продавачот
41.570 € PLN 180.000 PLN
Автодигалка
Модел A580 Висина на подигање 31 м Дофат на стрела 31 м
Година 01/1983 Километража 4789 м/ч Сила
Полска
Контактирајте го продавачот
86.500 € Без ДДВ
Автодигалка
Марка на кран PPM Модел ATT 600 Висина на подигање 55.6 м Капацитет на крајот на стрелата 50 т Брзина 78 км/ч
Година 1999 Километража 378378 км Сила
Унгарија, Budapest
Контактирајте го продавачот
24.900 € Без ДДВ
Автодигалка
Висина на подигање 27 м
Година 1987-06-26 Километража 76714 км Сила
Франција, ANOULD
Контактирајте го продавачот
22.500 € Без ДДВ
Автодигалка
Марка на кран PPM Модел ATT 280 Висина на подигање 27 м
Година 1991 Километража 120000 км Сила
Латвија, Riga
Контактирајте го продавачот
18.500 € Без ДДВ
Автодигалка
Марка на кран PPM Модел 24
Година 04/1991 Километража 23412 км Сила
Полска, Miedzichowo
Партнерска програма на Machineryline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 41 огласа
Прикажи
Претплати се