Филтри -

Кранови Mercedes-Benz

Резултати од пребарување: 116 огласа
Прикажи
Филтер
Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈

116 огласа: Кранови Mercedes-Benz

Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Контактирајте го продавачот
68.000 € Без ДДВ
Автодигалка
Носивост 11250 кг Евро Euro 6 Модел HIAB 177 K PRO / HIPRO Капацитет на крајот на стрелата 4 т
Година 2017 Километража 400000 км Сила
Полска, Krakow
Контактирајте го продавачот
49.500 € Без ДДВ
Автодигалка
Носивост 4960 кг Евро Euro 6 Модел HIAB X-HIDUO 138 E-2
Година 2018 Километража 580000 км Сила
Полска, Krakow
Marketing agency for dealers of special machinery Marketing agency for dealers of special machinery
Marketing agency for dealers of special machinery
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
85.000 € Без ДДВ
Автодигалка
Носивост 6720 кг Евро Euro 6 Модел Fassi F155A.0.22 E-Active Капацитет на крајот на стрелата 6.16 т
Година 2020 Километража 90000 км Сила
Полска, Krakow
Контактирајте го продавачот
88.400 € Без ДДВ
Автодигалка
Носивост 11250 кг Евро Euro 6 Модел HIAB 177 K PRO / HIPRO
Година 2017 Километража 400000 км Сила
Полска, Krakow
Контактирајте го продавачот
49.500 € Без ДДВ
Автодигалка
Носивост 4960 кг Евро Euro 6
Година 2018 Километража 540000 км Сила
Полска, Krakow
Контактирајте го продавачот
73.800 € Без ДДВ
Автодигалка
Носивост 10510 кг Евро Euro 5 Модел Fassi F155.0.22 Капацитет на крајот на стрелата 6.16 т
Година 2014 Километража 110000 км Сила
Полска, Krakow
Контактирајте го продавачот
18.500 € Без ДДВ
Автодигалка
Носивост 11815 кг Модел 140.1
Година 09/1995 Километража 307982 км Сила
Холандија, Velddriel
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Автодигалка
Носивост 9780 кг Евро Euro 5
Година 2012 Километража 538000 км Сила
Белгија, Willebroek
Контактирајте го продавачот
79.900 € Без ДДВ
Автодигалка
Евро Euro 6
Година 03/2020 Километража 546382 км Сила
Холандија, Ravenstein
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Автодигалка
Носивост 13386 кг Евро Euro 5
Година 07/2013 Километража 249000 км Сила
Холандија, Geffen
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Автодигалка
Евро Euro 5 Марка на кран XCMG Модел QAY130 Брзина 136.7819 км/ч
Година 2021 Километража Сила
Кина, Shanghai
Контактирајте го продавачот
8.750 € Без ДДВ
Автодигалка
Евро Euro 2 Модел 4621
Година 05/1995 Километража 290997 км Сила
Холандија, Etten-Leur
Trucks Roosendaal B.V.
10 години на Machineryline
Контактирајте го продавачот
58.750 € Без ДДВ
Автодигалка
Евро Euro 5
Година 12/2013 Километража 458612 км Сила
Холандија, Etten-Leur
Trucks Roosendaal B.V.
10 години на Machineryline
Контактирајте го продавачот
49.700 €
Автодигалка
Носивост 12100 кг Евро Euro 6 Модел Palfinger PK18002 Дофат на стрела 10.5 м
Година 2016 Километража 500000 км Сила
Полска, Krakow
Контактирајте го продавачот
18.950 € Без ДДВ
Автодигалка
Модел Serie 14.023
Година 1992 Километража 614637 км Сила
Холандија, Etten-Leur
Trucks Roosendaal B.V.
10 години на Machineryline
Контактирајте го продавачот
118.900 € Без ДДВ
Автодигалка
Евро Euro 6
Година Километража Сила
Германија, Sittensen
Контактирајте го продавачот
89.900 € Без ДДВ
Автодигалка
Евро Euro 6
Година 09/2018 Километража 236382 км Сила
Холандија, Ravenstein
Контактирајте го продавачот
15.950 € Без ДДВ
Автодигалка
Носивост 8440 кг Евро Euro 2 Модел TIPPER BODY
Година 01/2001 Километража 248172 км Сила
Холандија, Meerkerk
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Автодигалка
Носивост 6700 кг Евро Euro 6 Модел F 820RA.2.28 XHE-Dynamic
Година 11/2017 Километража 283000 км Сила
Холандија, Heteren
Контактирајте го продавачот
31.500 € Без ДДВ
Автодигалка
Година 08/2004 Километража 173030 км Сила
Полска, Turek
Контактирајте го продавачот
49.900 € Без ДДВ
Автодигалка
Носивост 500 кг Модел Heila
Година 2003 Километража 55607 км Сила
Германија, Flieden
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Автодигалка
Носивост 12640 кг Евро Euro 3
Година 06/2004 Километража 367862 км Сила
Холандија, Landhorst
Контактирајте го продавачот
138.300 € SEK 1.595.000 SEK
Автодигалка
Носивост 14524 кг Евро Euro 6
Година Километража 221000 км Сила
Шведска, Arlöv
Контактирајте го продавачот
79.500 € Без ДДВ
Автодигалка
Година 1995 Километража 94142 км Сила
Холандија, Winterswijk
Контактирајте го продавачот
38.950 € Без ДДВ
Автодигалка
Носивост 12210 кг Евро Euro 4
Година 09/2008 Километража 320692 км Сила
Холандија, Etten-Leur
Trucks Roosendaal B.V.
10 години на Machineryline
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 116 огласа
Прикажи