Филтри -

Кранови MAN

Резултати од пребарување: 115 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

115 огласа: Кранови MAN

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Автодигалка
Висина на подигање 10.5 м Капацитет на крајот на стрелата 5.5 т
Година Километража Сила
Северна Македонија
Контактирајте го продавачот
60.000 € Без ДДВ
Автодигалка
Носивост 15105 кг Евро Euro 5 Модел HIAB XS 166 HIDUO
Година 2014 Километража 520000 км Сила
Полска, Krakow
TOTEX Sp. z o.o.
13 години на Machineryline
Marketing agency for dealers of special machinery Marketing agency for dealers of special machinery
Marketing agency for dealers of special machinery
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
70.000 € Без ДДВ
Автодигалка
Носивост 15520 кг Евро Euro 5 Модел HIAB XS 166 HIDUO
Година 2013 Километража 300000 км Сила
Полска, Krakow
TOTEX Sp. z o.o.
13 години на Machineryline
Контактирајте го продавачот
63.600 € Без ДДВ
Автодигалка
Носивост 15190 кг Евро Euro 5 Модел HIAB XS 166 HIDUO
Година 2013 Километража 447000 км Сила
Полска, Krakow
TOTEX Sp. z o.o.
13 години на Machineryline
Контактирајте го продавачот
70.000 € Без ДДВ
Автодигалка
Носивост 18260 кг Евро Euro 5 Модел HIAB XS 166 HIDUO
Година 2012 Километража 280000 км Сила
Полска, Krakow
TOTEX Sp. z o.o.
13 години на Machineryline
Контактирајте го продавачот
57.900 € Без ДДВ
Автодигалка
Носивост 11130 кг Евро Euro 6 Модел Fassi F175A.0.23
Година 2015 Километража 188000 км Сила
Полска, Krakow
TOTEX Sp. z o.o.
13 години на Machineryline
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Автодигалка
Носивост 1240 кг
Година Километража 353750 км Сила
Швајцарија, Oberhasli
Контактирајте го продавачот
549.990 € Без ДДВ
Автодигалка
Носивост 7040 кг Евро Euro 6 Модел PK 135.002 TEC 7
Година 01/2023 Километража 12000 км Сила
Германија, Karlsfeld
MAN Truck & Bus Deutschland GmbH
Контактирајте го продавачот
139.000 €
Автодигалка
Евро Euro 4
Година Километража Сила
Холандија, Nieuwerkerk a/d IJssel
Контактирајте го продавачот
327.500 €
Автодигалка
Евро Euro 5
Година Километража Сила
Холандија, Nieuwerkerk a/d IJssel
Контактирајте го продавачот
185.000 €
Автодигалка
Евро Euro 2
Година Километража Сила
Холандија, Nieuwerkerk a/d IJssel
Контактирајте го продавачот
199.000 €
Автодигалка
Евро Euro 2
Година Километража Сила
Холандија, Nieuwerkerk a/d IJssel
Контактирајте го продавачот
62.500 €
Автодигалка
Носивост 16000 кг Евро Euro 5
Година 2012 Километража 399746 км Сила
Холандија, Tilburg
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Автодигалка
Евро Euro 3 Модел F800XP
Година 01/2004 Километража 260363 км Сила
Холандија, Etten-Leur
Trucks Roosendaal B.V.
9 години на Machineryline
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Автодигалка
Евро Euro 6
Година 2015 Километража 80133 км Сила
Холандија, Almelo
Контактирајте го продавачот
28.400 € Без ДДВ
Автодигалка
Дофаќач 15 м Капацитет на крајот на стрелата 1050 т
Година 2007 Километража 491000 км Сила
Литванија, Klaipėda
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Автодигалка
Евро Euro 5
Година 2009 Километража 544000 км Сила
Холандија, Assen
Контактирајте го продавачот
8.999 €
Автодигалка
Марка на кран Liebherr Висина на подигање 17.7 м Дофат на стрела 20 м
Година 1986 Километража 486968 км Сила
Полска, Sicienko
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Автодигалка
Евро Euro 5 Модел F1300RA.2.28 HE-DYNAMIC + JIB L616 Висина на подигање 35.2 м
Година 2014-03-28 Километража 107190 км Сила
Холандија, Andelst
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Автодигалка
Носивост 5300 кг Евро Euro 5
Година 2014 Километража 166651 км Сила
Холандија, Hedel
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Автодигалка
Носивост 4240 кг Евро Euro 5
Година 2010 Километража 385464 км Сила
Холандија, Hedel
Контактирајте го продавачот
84.900 €
Автодигалка
Носивост 12740 кг Евро Euro 5
Година 2013-04-08 Километража 377166 км Сила
Белгија, Handzame
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Автодигалка
Висина на подигање 24 м Дофат на стрела 21 м
Година 2008 Километража 350000 км Сила
Италија, Buia
Контактирајте го продавачот
229.500 €
Автодигалка
Евро Euro 6
Година Километража 451 км Сила
Холандија, Andelst
Контактирајте го продавачот
229.500 €
Автодигалка
Евро Euro 6
Година Километража 538 км Сила
Холандија, Andelst
Партнерска програма на Machineryline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 115 огласа
Прикажи
Претплати се