Филтри -

Кранови IVECO

Резултати од пребарување: 47 огласа
Прикажи
Филтер
Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈

47 огласа: Кранови IVECO

Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Контактирајте го продавачот
49.950 € Без ДДВ
Автодигалка
Носивост 11156 кг Евро Euro 6
Година 2015-05-07 Километража 245124 км Сила
Холандија, Waalwijk
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Автодигалка
Евро Euro 6 Модел F545RA.2.26 XE-DYNAMIC + JIB L426 Висина на подигање 32.5 м
Година 2021-02-26 Километража 17568 км Сила
Холандија, Andelst
Marketing agency for dealers of special machinery Marketing agency for dealers of special machinery
Marketing agency for dealers of special machinery
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
59.000 € Без ДДВ
Автодигалка
Носивост 6480 кг Евро Euro 5 Модел FASSI F95A.0.22 crane
Година 2014 Километража 110000 км Сила
Полска, Krakow
Контактирајте го продавачот
21.700 € Без ДДВ
Автодигалка
Носивост 4040 кг Модел Palfinger 8500 Дофат на стрела 9.4 м Капацитет на крајот на стрелата 3.3 т
Година 2010 Километража 180000 км Сила
Полска, Krakow
Контактирајте го продавачот
42.300 € Без ДДВ
Автодигалка
Носивост 7450 кг Евро Euro 6 Модел Fassi F110B.0.22
Година 2017 Километража 160000 км Сила
Полска, Krakow
Контактирајте го продавачот
38.700 € Без ДДВ
Автодигалка
Носивост 7730 кг Евро Euro 6 Модел Fassi F135
Година 2016 Километража 189000 км Сила
Полска, Krakow
Контактирајте го продавачот
41.100 € Без ДДВ
Автодигалка
Носивост 7610 кг Евро Euro 6 Модел Fassi F135
Година 2016 Километража 112000 км Сила
Полска, Krakow
Контактирајте го продавачот
74.300 € Без ДДВ
Автодигалка
Носивост 11880 кг Евро Euro 6 Модел HIAB XS 144 B-Hiduo
Година 2018 Километража 123000 км Сила
Полска, Krakow
Контактирајте го продавачот
84.900 € Без ДДВ
Автодигалка
Носивост 14068 кг Евро Euro 6
Година 07/2018 Километража 252000 км Сила
Холандија, Nieuwendijk
Контактирајте го продавачот
58.950 € Без ДДВ
Автодигалка
Евро Euro 6
Година 05/2014 Километража 371279 км Сила
Холандија, Etten-Leur
Trucks Roosendaal B.V.
10 години на Machineryline
Контактирајте го продавачот
53.500 € Без ДДВ
Автодигалка
Носивост 10520 кг Евро Euro 5 Модел 1643 Z2 Висина на подигање 8 м
Година 02/2010 Километража 436714 км Сила
Холандија, Etten-Leur
Trucks Roosendaal B.V.
10 години на Machineryline
Контактирајте го продавачот
36.950 € Без ДДВ
Автодигалка
Носивост 13615 кг Евро Euro 5 Модел F295AC/315ACXP.24
Година 11/2009 Километража 255816 км Сила
Холандија, Meerkerk
Контактирајте го продавачот
47.950 € Без ДДВ
Автодигалка
Евро Euro 5 Модел 1D81C
Година 11/2007 Километража 132011 км Сила
Холандија, Meerkerk
Контактирајте го продавачот
36.950 € Без ДДВ
Автодигалка
Носивост 17500 кг Евро Euro 5 Модел PK29002
Година 03/2010 Километража 249240 км Сила
Холандија, Meerkerk
Контактирајте го продавачот
59.500 € Без ДДВ
Автодигалка
Евро Euro 5
Година 01/2007 Километража 167954 км Сила
Холандија, Overpelt
Контактирајте го продавачот
17.500 € Без ДДВ
Автодигалка
Година 2011 Километража 156013 км Сила
Унгарија, Budapest
Контактирајте го продавачот
31.500 € Без ДДВ
Автодигалка
Година 2015 Километража 500000 км Сила
Унгарија, Budapest
Контактирајте го продавачот
15.000 €
Автодигалка
Година 2000 Километража Сила
Романија, Bihor
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Автодигалка
Година Километража Сила
Италија, Rome
Контактирајте го продавачот
18.950 € Без ДДВ
Автодигалка
Носивост 6885 кг Евро Euro 2 Модел 090 AW
Година 02/2004 Километража 213870 км Сила
Холандија, Etten-Leur
Trucks Roosendaal B.V.
10 години на Machineryline
Контактирајте го продавачот
210.000 € Без ДДВ
Автодигалка
Евро Euro 3
Година Километража Сила
Холандија, Nieuwerkerk a/d IJssel
Контактирајте го продавачот
185.000 € Без ДДВ
Автодигалка
Евро Euro 3
Година Километража Сила
Холандија, Nieuwerkerk a/d IJssel
Контактирајте го продавачот
133.500 € Без ДДВ
Автодигалка
Евро Euro 3
Година Километража Сила
Холандија, Nieuwerkerk a/d IJssel
Контактирајте го продавачот
145.000 € Без ДДВ
Автодигалка
Евро Euro 3
Година Километража Сила
Холандија, Nieuwerkerk a/d IJssel
Контактирајте го продавачот
115.000 € Без ДДВ
Автодигалка
Носивост 7750 кг Евро Euro 6 Модел 5020-K3
Година 06/2015 Километража 332000 км Сила
Холандија, Heteren
Партнерска програма на Machineryline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 47 огласа
Прикажи