Филтри -

Кранови DAF

Резултати од пребарување: 93 огласа
Прикажи
Филтер
Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈

93 огласа: Кранови DAF

Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Контактирајте го продавачот
69.500 € Без ДДВ
Автодигалка
Носивост 14260 кг Евро Euro 5
Година 03/2012 Километража 490083 км Сила
Холандија, Vijfhuizen
Контактирајте го продавачот
62.950 € Без ДДВ
Автодигалка
Евро Euro 5
Година 2012-11-05 Километража 1264788 км Сила
Холандија, Hoogeveen
Marketing agency for dealers of special machinery Marketing agency for dealers of special machinery
Marketing agency for dealers of special machinery
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Автодигалка
Носивост 8510 кг Евро Euro 5 Суспензија пружина/пневматски
Година 04/2009 Километража 528186 км Сила
Холандија, Wijchen
Контактирајте го продавачот
27.950 € Без ДДВ
Автодигалка
Носивост 24235 кг Евро Euro 5 Модел VERRIJDBARE AUTOLAADKRAAN
Година 03/2011 Километража 715300 км Сила
Холандија, Meerkerk
Контактирајте го продавачот
32.950 € Без ДДВ
Автодигалка
Носивост 13103 кг Евро Euro 5 Модел F260BXP.25
Година 12/2006 Километража 373444 км Сила
Холандија, Meerkerk
Контактирајте го продавачот
43.950 € Без ДДВ
Автодигалка
Носивост 12221 кг Евро Euro 3 Модел 400E
Година 04/2006 Километража 1346775 км Сила
Холандија, Etten-Leur
Trucks Roosendaal B.V.
10 години на Machineryline
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Автодигалка
Носивост 7500 кг Дофат на стрела 33 м
Година 2008 Километража Сила
Холандија, Winterswijk
Контактирајте го продавачот
26.950 € Без ДДВ
Автодигалка
Носивост 14260 кг Евро Euro 3 Модел PK 12500 A
Година 03/2005 Километража 787699 км Сила
Холандија, Etten-Leur
Trucks Roosendaal B.V.
10 години на Machineryline
Контактирајте го продавачот
38.000 € Без ДДВ
Автодигалка
Носивост 4420 кг Евро Euro 3
Година 2005-01-01 Километража 467500 км Сила
Холандија, Hoogerheide
Dingemanse Trucks & Trailers
19 години на Machineryline
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Автодигалка
Година 1996 Километража Сила
Холандија, Winterswijk
Контактирајте го продавачот
17.950 € Без ДДВ
Автодигалка
Носивост 9645 кг Евро Euro 5 Модел PK14002 EH Висина на подигање 14 м
Година 03/2010 Километража 359990 км Сила
Холандија, Meerkerk
Контактирајте го продавачот
145.000 € Без ДДВ
Автодигалка
Носивост 8390 кг Евро Euro 5
Година 03/2009 Километража 513190 км Сила
Холандија, Goes
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Автодигалка
Носивост 10880 кг Евро Euro 3
Година 09/2003 Километража 655970 км Сила
Холандија, Zaltbommel
Контактирајте го продавачот
22.950 € Без ДДВ
Автодигалка
Носивост 12950 кг Евро Euro 3
Година 04/2005 Километража 935421 км Сила
Холандија, Meerkerk
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Автодигалка
Евро Euro 5 Модел PK 65002-SH E POWER LINK PLUS Висина на подигање 20 м
Година 2012-04-13 Километража 804546 км Сила
Холандија, Andelst
Контактирајте го продавачот
62.500 € Без ДДВ
Автодигалка
Носивост 9630 кг Евро Euro 5
Година 2009-07-02 Километража 823674 км Сила
Холандија, Andelst
Контактирајте го продавачот
32.950 € Без ДДВ
Автодигалка
Носивост 14125 кг Евро Euro 5
Година 08/2010 Километража 475137 км Сила
Холандија, Zaandam
Контактирајте го продавачот
59.500 € Без ДДВ
Автодигалка
Носивост 9260 кг Евро Euro 2
Година 11/1999 Километража 516092 км Сила
Холандија, Zaandam
Контактирајте го продавачот
59.500 € Без ДДВ
Автодигалка
Носивост 17825 кг Евро Euro 5
Година 01/2012 Километража 472533 км Сила
Холандија, Zaandam
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Автодигалка
Носивост 10940 кг Евро Euro 5 Модел THOR K6 + JIB K6 ( 85 Ton/meter kraan )
Година 01/2009 Километража 383000 км Сила
Холандија, Heteren
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Автодигалка
Носивост 14570 кг Евро Euro 5
Година 11/2011 Километража 509267 км Сила
Холандија, Vlissingen
Контактирајте го продавачот
11.900 € Без ДДВ
Автодигалка
Носивост 8460 кг Евро Euro 2
Година 04/1998 Километража 352046 км Сила
Холандија, Landhorst
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Автодигалка
Носивост 10100 кг Евро Euro 3
Година 01/2003 Километража 671110 км Сила
Холандија, Zwolle
Контактирајте го продавачот
15.950 € Без ДДВ
Автодигалка
Носивост 8260 кг Евро Euro 3 Модел 1113 K2
Година 04/2003 Километража 156577 км Сила
Холандија, Meerkerk
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Автодигалка
Евро Euro 6 Висина на подигање 147 м
Година Километража 819250 км Сила
Холандија, RIJNSBURG
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 93 огласа
Прикажи