Филтри -

Контејнери од Украина

Резултати од пребарување: 18 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Контејнери од Украина: 18 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Зафатнина Тип на контејнер
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
4.500 US$ EUR ≈ 3.872 €
Фрижидер контејнер од 7 стапки
Година Зафатнина 8.31 м³ Тип на контејнер
Украина, Одеса
Контактирајте го продавачот
8.000 US$ EUR ≈ 6.883 €
Резервоар-контејнер од 20 стапки
Година 2000 Зафатнина 31 м³ Тип на контејнер
Украина, Одеса
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Контактирајте го продавачот
4.500 US$ EUR ≈ 3.872 €
Контејнер од 40 стапки
Година Зафатнина 67.7 м³ Тип на контејнер High Cube
Украина, Одеса
Контактирајте го продавачот
6.000 US$ EUR ≈ 5.162 €
Фрижидер контејнер од 20 стапки
Година 2002 Зафатнина 32 м³ Тип на контејнер
Украина, Одеса
Контактирајте го продавачот
155 € / месец Со вклучен ДДВ
Контејнер од 20 стапки
Година 08/2015 Зафатнина Тип на контејнер
Украина, с.Белогородка
контејнер од 40 стапки контејнер од 40 стапки контејнер од 40 стапки
3
Контактирајте го продавачот
3.000 € Со вклучен ДДВ
Контејнер од 40 стапки
Година Зафатнина 67.7 м³ Тип на контејнер Double Door
Украина, с.Белогородка
Контактирајте го продавачот
4.500 US$ EUR ≈ 3.872 €
Контејнер од 40 стапки
Година 2002 Зафатнина 67.7 м³ Тип на контејнер High Cube
Украина, Одеса
Контактирајте го продавачот
4.000 € Без ДДВ
Фрижидер контејнер од 5 стапки
Година Зафатнина 5 м³ Тип на контејнер
Украина, Одеса
Контактирајте го продавачот
7.000 US$ EUR ≈ 6.023 €
Жидер контејнер од 10 стапки
Година 01/2005 Зафатнина 14.19 м³ Тип на контејнер
Украина, Одеса
Контактирајте го продавачот
5.000 US$ EUR ≈ 4.302 €
Жидер контејнер од 10 стапки
Година 2002 Зафатнина 14 м³ Тип на контејнер
Украина, Одеса
Контактирајте го продавачот
10.200 €
Резервоар-контејнер од 20 стапки
Година 09/2000 Зафатнина 23 м³ Тип на контејнер
Украина, Тернополь
Контактирајте го продавачот
9.500 US$ EUR ≈ 8.173 €
Резервоар-контејнер од 20 стапки
Година 10/1995 Зафатнина Тип на контејнер
Украина, Тернополь
Контактирајте го продавачот
16.500 € Без ДДВ
Резервоар-контејнер од 20 стапки
Година 03/2009 Зафатнина 24 м³ Тип на контејнер
Украина, Тернополь
Контактирајте го продавачот
13.500 € Без ДДВ
Резервоар-контејнер од 20 стапки
Година 2006 Зафатнина 26 м³ Тип на контејнер
Украина, Тернопіль
Контактирајте го продавачот
9.950 € Без ДДВ
Резервоар-контејнер од 20 стапки
Година 04/1995 Зафатнина 30.3 м³ Тип на контејнер
Украина, Тернопіль
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 18 огласа
Прикажи
Претплати се