Филтри -

Контејнери од Полска

Резултати од пребарување: 9 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Контејнери од Полска: 9 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Зафатнина Тип на контејнер
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
6.000 €
Фрижидер контејнер од 20 стапки
Година Зафатнина 60 м³ Тип на контејнер
Полска, Medyka
Контактирајте го продавачот
3.059 € PLN 14.000 PLN
Друг специјален контејнер
Година Зафатнина Тип на контејнер
Полска, Kutno
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Контактирајте го продавачот
14.000 € Без ДДВ
Резервоар-контејнер од 20 стапки
Година 06/2013 Зафатнина 25000 м³ Тип на контејнер
Полска, Duczki
Контактирајте го продавачот
7.647 € PLN 35.000 PLN
Фрижидер контејнер од 20 стапки
Година Зафатнина Тип на контејнер
Полска, Miejska Górka
Контактирајте го продавачот
10.500 € Без ДДВ
Резервоар-контејнер од 20 стапки
Година 06/2003 Зафатнина 25 м³ Тип на контејнер
Полска, Lubicz
Контактирајте го продавачот
1.486 € PLN 6.800 PLN
Жидер контејнер од 10 стапки
Година Зафатнина Тип на контејнер
Полска, Rozprza
Контактирајте го продавачот
1.245 € PLN 5.700 PLN
Жидер контејнер од 10 стапки
Година Зафатнина Тип на контејнер
Полска, Rozprza
Контактирајте го продавачот
917,60 € PLN 4.200 PLN
Жидер контејнер од 10 стапки
Година Зафатнина Тип на контејнер
Полска, Rozprza
Контактирајте го продавачот
1.202 € PLN 5.500 PLN
Жидер контејнер од 10 стапки
Година Зафатнина Тип на контејнер
Полска, Rozprza
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 9 огласа
Прикажи
Претплати се