Филтри -

Контејнери од Италија

Резултати од пребарување: 5 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Контејнери од Италија: 5 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Зафатнина Тип на контејнер
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
аукција 120 €
Друг специјален контејнер
Година Зафатнина Тип на контејнер
Италија, Campo San Martino
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Контејнер од 40 стапки
Година 2005 Зафатнина Тип на контејнер
Италија, Roma
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Друг специјален контејнер
Година 2000 Зафатнина Тип на контејнер
Италија, Roma
резервоар-контејнер од 20 стапки CPV 30 PIEDI L4BH multiscomparto резервоар-контејнер од 20 стапки CPV 30 PIEDI L4BH multiscomparto резервоар-контејнер од 20 стапки CPV 30 PIEDI L4BH multiscomparto
3
Контактирајте го продавачот
12.000 € Без ДДВ
Резервоар-контејнер од 20 стапки
Година 01/1991 Зафатнина 31.9 м³ Тип на контејнер
Италија, locate triulzi
Контактирајте го продавачот
2.500 €
Контејнер од 20 стапки
Година 1980 Зафатнина Тип на контејнер
Италија, Roma
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 5 огласа
Прикажи
Претплати се