Филтри -

Контејнери од Белорусија

Резултати од пребарување: 8 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Контејнери од Белорусија: 8 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Зафатнина Тип на контејнер
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
контејнер од 20 стапки
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Контејнер од 20 стапки
Година Зафатнина Тип на контејнер
Белорусија, Витебск
нови резервоар-контејнер од 20 стапки GOFA ICC-20
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Резервоар-контејнер од 20 стапки
Година Зафатнина 20 м³ Тип на контејнер
Белорусија, Минская Область, Дзержинский район
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
фрижидер контејнер од 40 стапки Carrier  Микролинг 3 фрижидер контејнер од 40 стапки Carrier  Микролинг 3 фрижидер контејнер од 40 стапки Carrier  Микролинг 3
3
Контактирајте го продавачот
9.170 € BYN 26.100 BYN
Фрижидер контејнер од 40 стапки
Година 2005 Зафатнина 68 м³ Тип на контејнер
Белорусија, Минск
нови резервоар-контејнер од 20 стапки Т14-254
1
Контактирајте го продавачот
25.950 US$ EUR ≈ 22.330 €
Резервоар-контејнер од 20 стапки
Година 2020 Зафатнина 25.4 м³ Тип на контејнер
Белорусија, Осиповичи
нови резервоар-контејнер од 20 стапки T11-254 нови резервоар-контејнер од 20 стапки T11-254
2
Контактирајте го продавачот
26.750 US$ EUR ≈ 23.010 €
Резервоар-контејнер од 20 стапки
Година 2020 Зафатнина 25.4 м³ Тип на контејнер
Белорусија, Могилёв
нови резервоар-контејнер од 20 стапки Т50-225 / Т50-225.1
1
Контактирајте го продавачот
36.950 US$ EUR ≈ 31.790 €
Резервоар-контејнер од 20 стапки
Година Зафатнина Тип на контејнер
Белорусија, Могилёв
нови резервоар-контејнер од 20 стапки T50-245 / T50-245.1 нови резервоар-контејнер од 20 стапки T50-245 / T50-245.1
2
Контактирајте го продавачот
31.000 US$ EUR ≈ 26.670 €
Резервоар-контејнер од 20 стапки
Година 2020 Зафатнина 24.5 м³ Тип на контејнер
Белорусија, Осиповичи
резервоар-контејнер од 20 стапки резервоар-контејнер од 20 стапки
2
Контактирајте го продавачот
4.522 € BYN 12.870 BYN
Резервоар-контејнер од 20 стапки
Година 02/1988 Зафатнина 23540 м³ Тип на контејнер
Белорусија, Минск
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 8 огласа
Прикажи
Претплати се