Филтри -

Контејнери VAN HOOL од Европа

Резултати од пребарување: 32 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Контејнери VAN HOOL: 32 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Зафатнина Тип на контејнер
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Резервоар-контејнер од 20 стапки
Година 1989 Зафатнина Тип на контејнер
Холандија, Europoort Rotterdam
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Резервоар-контејнер од 20 стапки
Година 2003 Зафатнина Тип на контејнер
Холандија, Rotterdam
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Резервоар-контејнер од 20 стапки
Година 2003 Зафатнина Тип на контејнер
Холандија, Rotterdam
Контактирајте го продавачот
11.985 € Без ДДВ
Резервоар-контејнер од 20 стапки
Година 01/2000 Зафатнина 33.96 м³ Тип на контејнер
Холандија, Roosendaal
Контактирајте го продавачот
11.985 € Без ДДВ
Резервоар-контејнер од 20 стапки
Година 01/2000 Зафатнина 33.96 м³ Тип на контејнер
Холандија, Roosendaal
Контактирајте го продавачот
10.985 € Без ДДВ
Резервоар-контејнер од 20 стапки
Година 01/1998 Зафатнина 30.85 м³ Тип на контејнер
Холандија, Roosendaal
Контактирајте го продавачот
5.500 € Без ДДВ
Резервоар-контејнер од 20 стапки
Година 1999 Зафатнина 22 м³ Тип на контејнер
Германија, Herne
Контактирајте го продавачот
9.485 € Без ДДВ
Резервоар-контејнер од 20 стапки
Година 01/1995 Зафатнина 24.69 м³ Тип на контејнер
Холандија, Roosendaal
Контактирајте го продавачот
13.720 € PLN 64.000 PLN
Резервоар-контејнер од 20 стапки
Година 1999 Зафатнина Тип на контејнер
Полска, Oświęcim
Контактирајте го продавачот
9.985 € Без ДДВ
Резервоар-контејнер од 20 стапки
Година 01/2000 Зафатнина 24.69 м³ Тип на контејнер
Холандија, Roosendaal
Контактирајте го продавачот
13.500 € Без ДДВ
Резервоар-контејнер од 20 стапки
Година 2003-01-01 Зафатнина Тип на контејнер
Холандија, Hoogerheide
Dingemanse Trucks & Trailers
Продавач на Machineryline: 17 години
Контактирајте го продавачот
12.985 € Без ДДВ
Резервоар-контејнер од 20 стапки
Година 01/2000 Зафатнина 30.85 м³ Тип на контејнер
Холандија, Roosendaal
Контактирајте го продавачот
11.985 € Без ДДВ
Резервоар-контејнер од 20 стапки
Година 01/2000 Зафатнина 33.96 м³ Тип на контејнер
Холандија, Roosendaal
Контактирајте го продавачот
10.485 € Без ДДВ
Резервоар-контејнер од 20 стапки
Година 01/2003 Зафатнина 30.85 м³ Тип на контејнер
Холандија, Roosendaal
Контактирајте го продавачот
12.985 € Без ДДВ
Резервоар-контејнер од 20 стапки
Година 01/2000 Зафатнина 30.85 м³ Тип на контејнер
Холандија, Roosendaal
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 32 огласа
Прикажи
Претплати се