Филтри -

Контејнери VAN HOOL

Резултати од пребарување: 39 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Контејнери VAN HOOL: 39 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Зафатнина Тип на контејнер
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
16.500 € Без ДДВ
Резервоар-контејнер од 20 стапки
Година 03/2009 Зафатнина 24 м³ Тип на контејнер
Украина, Тернополь
Контактирајте го продавачот
10.200 €
Резервоар-контејнер од 20 стапки
Година 09/2000 Зафатнина 23 м³ Тип на контејнер
Украина, Тернополь
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Контактирајте го продавачот
11.985 € Без ДДВ
Резервоар-контејнер од 20 стапки
Година 01/2000 Зафатнина 30.85 м³ Тип на контејнер
Холандија, Roosendaal
Контактирајте го продавачот
13.500 € Без ДДВ
Резервоар-контејнер од 20 стапки
Година 2003-01-01 Зафатнина Тип на контејнер
Холандија, Hoogerheide
Dingemanse Trucks & Trailers
Продавач на Machineryline: 16 години
Контактирајте го продавачот
12.985 € Без ДДВ
Резервоар-контејнер од 20 стапки
Година 01/2000 Зафатнина 30.85 м³ Тип на контејнер
Холандија, Roosendaal
Контактирајте го продавачот
9.485 € Без ДДВ
Резервоар-контејнер од 20 стапки
Година 01/1996 Зафатнина 24.69 м³ Тип на контејнер
Холандија, Roosendaal
Контактирајте го продавачот
11.985 € Без ДДВ
Резервоар-контејнер од 20 стапки
Година 01/2000 Зафатнина 33.96 м³ Тип на контејнер
Холандија, Roosendaal
Контактирајте го продавачот
11.985 € Без ДДВ
Резервоар-контејнер од 20 стапки
Година 01/2000 Зафатнина 33.96 м³ Тип на контејнер
Холандија, Roosendaal
Контактирајте го продавачот
10.485 € Без ДДВ
Резервоар-контејнер од 20 стапки
Година 01/2003 Зафатнина 30.85 м³ Тип на контејнер
Холандија, Roosendaal
Контактирајте го продавачот
12.985 € Без ДДВ
Резервоар-контејнер од 20 стапки
Година 01/2000 Зафатнина 30.85 м³ Тип на контејнер
Холандија, Roosendaal
Контактирајте го продавачот
9.985 € Без ДДВ
Резервоар-контејнер од 20 стапки
Година 01/1998 Зафатнина 30.85 м³ Тип на контејнер
Холандија, Roosendaal
Контактирајте го продавачот
12.985 € Без ДДВ
Резервоар-контејнер од 20 стапки
Година 01/1998 Зафатнина 30.85 м³ Тип на контејнер
Холандија, Roosendaal
Контактирајте го продавачот
12.985 € Без ДДВ
Резервоар-контејнер од 20 стапки
Година 01/2000 Зафатнина 30.85 м³ Тип на контејнер
Холандија, Roosendaal
Контактирајте го продавачот
12.985 € Без ДДВ
Резервоар-контејнер од 20 стапки
Година 01/2000 Зафатнина 30.85 м³ Тип на контејнер
Холандија, Roosendaal
Контактирајте го продавачот
9.985 € Без ДДВ
Резервоар-контејнер од 20 стапки
Година 01/1999 Зафатнина 24.69 м³ Тип на контејнер
Холандија, Roosendaal
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 39 огласа
Прикажи
Претплати се