Филтри -

Контејнери RINNEN

Резултати од пребарување: 4 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Контејнери RINNEN: 4 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Зафатнина Тип на контејнер
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
14.500 €
Резервоар-контејнер од 30 стапки
Година 02/1998 Зафатнина 33.5 м³ Тип на контејнер
Украина, Тернопіль
Контактирајте го продавачот
12.500 € Без ДДВ
Резервоар-контејнер од 20 стапки
Година 04/1995 Зафатнина 30.3 м³ Тип на контејнер
Украина, Тернопіль
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Контактирајте го продавачот
3.500 €
Резервоар-контејнер од 20 стапки
Година 03/1980 Зафатнина 21 м³ Тип на контејнер
Германија, Herne
Контактирајте го продавачот
3.000 € Без ДДВ
Резервоар-контејнер од 20 стапки
Година 12/1978 Зафатнина Тип на контејнер
Германија, Herne
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 4 огласа
Прикажи
Претплати се