Филтри -

Контејнери Carrier

Резултати од пребарување: 2 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Контејнери Carrier: 2 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Зафатнина Тип на контејнер
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
7.000 US$ EUR ≈ 6.015 €
Жидер контејнер од 10 стапки
Година 01/2005 Зафатнина 14.19 м³ Тип на контејнер
Украина, Одеса
фрижидер контејнер од 40 стапки Carrier  Микролинг 3 фрижидер контејнер од 40 стапки Carrier  Микролинг 3 фрижидер контејнер од 40 стапки Carrier  Микролинг 3
3
Контактирајте го продавачот
9.209 € BYN 26.100 BYN
Фрижидер контејнер од 40 стапки
Година 2005 Зафатнина 68 м³ Тип на контејнер
Белорусија, Минск
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 2 огласа
Прикажи
Претплати се