Филтри -

Контејнери CONTAINEX од Германија

Резултати од пребарување: 7 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Контејнери CONTAINEX од Германија: 7 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Зафатнина Тип на контејнер
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
контејнер од 20 стапки CONTAINEX контејнер од 20 стапки CONTAINEX контејнер од 20 стапки CONTAINEX
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Контејнер од 20 стапки
Година Зафатнина Тип на контејнер
Германија, Schrobenhausen
нови контејнер од 20 стапки CONTAINEX LC-20 нови контејнер од 20 стапки CONTAINEX LC-20
2
Контактирајте го продавачот
4.045 €
Контејнер од 20 стапки
Година Зафатнина 32 м³ Тип на контејнер
Германија, Eltmann
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
нови контејнер од 5 стапки CONTAINEX  LC-15 нови контејнер од 5 стапки CONTAINEX  LC-15
2
Контактирајте го продавачот
3.530 €
Контејнер од 5 стапки
Година Зафатнина 19 м³ Тип на контејнер
Германија, Eltmann
нови контејнер од 8 стапки CONTAINEX LC-9
1
Контактирајте го продавачот
2.620 €
Контејнер од 8 стапки
Година 2021 Зафатнина 11.96 м³ Тип на контејнер
Германија, Eltmann
нови контејнер од 8 стапки CONTAINEX LC-6
1
Контактирајте го продавачот
2.005 €
Контејнер од 8 стапки
Година 2021 Зафатнина 7.45 м³ Тип на контејнер
Германија, Eltmann
нови контејнер од 10 стапки CONTAINEX LC-10
1
Контактирајте го продавачот
2.680 €
Контејнер од 10 стапки
Година 2021 Зафатнина Тип на контејнер
Германија, Eltmann
нови контејнер од 10 стапки CONTAINEX LC-8
1
Контактирајте го продавачот
2.350 €
Контејнер од 10 стапки
Година 2021 Зафатнина Тип на контејнер
Германија, Eltmann
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 7 огласа
Прикажи
Претплати се