Филтри -

Контејнери CONTAINEX

Резултати од пребарување: 8 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Контејнери CONTAINEX: 8 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Зафатнина Тип на контејнер
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
154 € / месец Со вклучен ДДВ
Контејнер од 20 стапки
Година 08/2015 Зафатнина Тип на контејнер
Украина, с.Белогородка
контејнер од 20 стапки CONTAINEX контејнер од 20 стапки CONTAINEX контејнер од 20 стапки CONTAINEX
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Контејнер од 20 стапки
Година Зафатнина Тип на контејнер
Германија, Schrobenhausen
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
нови контејнер од 20 стапки CONTAINEX LC-20 нови контејнер од 20 стапки CONTAINEX LC-20
2
Контактирајте го продавачот
4.045 €
Контејнер од 20 стапки
Година Зафатнина 32 м³ Тип на контејнер
Германија, Eltmann
нови контејнер од 5 стапки CONTAINEX  LC-15 нови контејнер од 5 стапки CONTAINEX  LC-15
2
Контактирајте го продавачот
3.530 €
Контејнер од 5 стапки
Година Зафатнина 19 м³ Тип на контејнер
Германија, Eltmann
нови контејнер од 8 стапки CONTAINEX LC-9
1
Контактирајте го продавачот
2.620 €
Контејнер од 8 стапки
Година 2021 Зафатнина 11.96 м³ Тип на контејнер
Германија, Eltmann
нови контејнер од 8 стапки CONTAINEX LC-6
1
Контактирајте го продавачот
2.005 €
Контејнер од 8 стапки
Година 2021 Зафатнина 7.45 м³ Тип на контејнер
Германија, Eltmann
нови контејнер од 10 стапки CONTAINEX LC-10
1
Контактирајте го продавачот
2.680 €
Контејнер од 10 стапки
Година 2021 Зафатнина Тип на контејнер
Германија, Eltmann
нови контејнер од 10 стапки CONTAINEX LC-8
1
Контактирајте го продавачот
2.350 €
Контејнер од 10 стапки
Година 2021 Зафатнина Тип на контејнер
Германија, Eltmann
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 8 огласа
Прикажи
Претплати се