Филтри -

Контејнери од 8 стапки, контејнери 8'

Резултати од пребарување: 5 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Контејнери од 8 стапки: 5 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Носивост Зафатнина
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
аукција 349,60 € DKK 2.600 DKK
Година Носивост Зафатнина
Данска, Storvorde
аукција 1.822 € SEK 18.700 SEK
Година Носивост Зафатнина
Шведска, Karlstad
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
нови контејнер од 8 стапки CONTAINEX LC-9
1
Контактирајте го продавачот
2.620 €
Година 2021 Носивост Зафатнина 11.96 м³
Германија, Eltmann
нови контејнер од 8 стапки CONTAINEX LC-6
1
Контактирајте го продавачот
2.005 €
Година 2021 Носивост Зафатнина 7.45 м³
Германија, Eltmann
Контактирајте го продавачот
2.550 € Без ДДВ
Тип на контејнер Standart
Година 07/2021 Носивост 3290 кг Зафатнина 9.9 м³
Германија, Hamburg
Партнерска програма на Machineryline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 5 огласа
Прикажи
Претплати се