Филтри -

Комунални машини

Резултати од пребарување: 2221 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

Комунални машини: 2221 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
18.000 € Без ДДВ
Камион за ѓубре
Носивост 11920 кг Евро Euro 5 Суспензија пружина/пневматски
Година 2011-12-15 Километража 190158 км Сила 256 кс
Холандија, Andelst
Контактирајте го продавачот
25.800 €
Камион за ѓубре
Евро Euro 5 Зафатнина 21 м³ Марка на каросерија Semat
Година 2012 Километража 203000 км Сила 310 кс
Романија, Cizer
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион за ѓубре
Евро Euro 5 Суспензија пневматски/пневматски Марка на каросерија Joab
Година 2012-01-01 Километража 212762 км Сила 320 кс
Шведска, Trelleborg
Контактирајте го продавачот
29.500 € Без ДДВ
Возило за одвод на фекалии
Година 1990 Километража 746507 км Сила 349 кс
Германија, Saarlouis
Контактирајте го продавачот
18.900 € Без ДДВ
Камион за чистење канализација
Евро Euro 3 Суспензија пружина/пружина Модел Kanal-TV IBAK
Година 2005-11 Километража 250000 км Сила 128 кс
Германија, Oberhausen
Контактирајте го продавачот
44.900 € Без ДДВ
Универзален комунален камион
Евро Euro 5 Суспензија пружина/пружина
Година 2011-07 Километража 93000 км Сила 150 кс
Германија, Oberhausen
Контактирајте го продавачот
49.000 € Со вклучен ДДВ
Приколка со вакуум
Зафатнина 20.2 м³
Година 2013 Километража Сила
Украина, Житомир
ФОП Томчук А.М.
7 години на Machineryline
нови камион за ѓубре MAN KO-426-08 нови камион за ѓубре MAN KO-426-08 нови камион за ѓубре MAN KO-426-08
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион за ѓубре
Година 2020 Километража Сила
Украина
Контактирајте го продавачот
65.900 € Без ДДВ
Возило за одвод на фекалии
Зафатнина 14000 л
Година 2007 Километража 332487 км Сила 441 кс
Германија, Saarlouis
Контактирајте го продавачот
13.500 € Без ДДВ
Камион за ѓубре
Евро Euro 5
Година 2013-03 Километража 150000 км Сила 106 кс
Унгарија, Budapest
Laslo Truck
8 години на Machineryline
Контактирајте го продавачот
3.436 € GBP 2.950 GBP
Други комунални машини
Евро Euro 2 Суспензија пружина/пружина
Година 1998 Километража Сила
Обединето Кралство, Hampshire
CEL Trucks LTD
5 години на Machineryline
Контактирајте го продавачот
57.500 € Без ДДВ
Камион за ѓубре
Евро Euro 6 Зафатнина 18 м³ Марка на каросерија Farid
Година Километража 60007 км Сила
Романија
камион за ѓубре DAF LF 210 камион за ѓубре DAF LF 210 камион за ѓубре DAF LF 210
3
Контактирајте го продавачот
52.500 € Без ДДВ
Камион за ѓубре
Носивост 12000 кг Евро Euro 6 Зафатнина 12 м³
Година 2016 Километража 62696 км Сила 210 кс
Романија
камион за ѓубре DAF CF 75 камион за ѓубре DAF CF 75 камион за ѓубре DAF CF 75
3
Контактирајте го продавачот
15.500 € Без ДДВ
Камион за ѓубре
Носивост 26500 кг Евро Euro 5 Зафатнина 20 м³
Година 2009 Километража 216920 км Сила 250 кс
Романија
камион за ѓубре ISUZU Special pentru colectare sticla камион за ѓубре ISUZU Special pentru colectare sticla камион за ѓубре ISUZU Special pentru colectare sticla
3
Контактирајте го продавачот
22.500 € Без ДДВ
Камион за ѓубре
Евро Euro 6 Зафатнина 7 м³
Година 2016 Километража Сила
Романија
Партнерска програма на Machineryline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 2221 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се