Филтри -

Компресори Rotair

Резултати од пребарување: 74 огласа
Прикажи
Филтер
Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите

74 огласа: Компресори Rotair

Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
нови мобилен компресор Rotair 12 bar 1.4 m3 MDVN 26 Eco 5 нови мобилен компресор Rotair 12 bar 1.4 m3 MDVN 26 Eco 5
2
Контактирајте го продавачот
11.731,20 € Без ДДВ
Мобилен компресор
Евро Euro 5 Тип на компресор навртувачки Капацитет 1400 л/мин
Година 07/2023 Километража Сила
Полска, Głogów
Контактирајте го продавачот
7.918,60 € Без ДДВ
Мобилен компресор
Евро Euro 5 Тип на компресор навртувачки Капацитет 1250 л/мин
Година 07/2023 Километража Сила
Полска, Głogów
Marketing agency for dealers of special machinery Marketing agency for dealers of special machinery
Marketing agency for dealers of special machinery
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
мобилен компресор Rotair MDVN 26 K мобилен компресор Rotair MDVN 26 K мобилен компресор Rotair MDVN 26 K
3
Контактирајте го продавачот
11.731,20 €
Мобилен компресор
Капацитет на резервоар 1400 л
Година Километража Сила
Полска, Głogów
Контактирајте го продавачот
7.816 € Без ДДВ
Мобилен компресор
Евро Euro 5 Тип на компресор навртувачки Капацитет 2000 л/мин
Година 06/2023 Километража Сила
Полска, Głogów
Контактирајте го продавачот
7.336,35 € Без ДДВ
Мобилен компресор
Евро Euro 5 Тип на компресор навртувачки Капацитет 1500 л/мин
Година 07/2023 Километража 8 км Сила
Полска, Głogów
нови мобилен компресор Rotair 14 bar 3 m3 MDVN 53 Eco5 нови мобилен компресор Rotair 14 bar 3 m3 MDVN 53 Eco5 нови мобилен компресор Rotair 14 bar 3 m3 MDVN 53 Eco5
3
Контактирајте го продавачот
23.858,70 € Без ДДВ
Мобилен компресор
Евро Euro 5 Тип на компресор навртувачки Капацитет 3000 л/мин
Година 07/2023 Километража Сила
Полска, Głogów
нови мобилен компресор Rotair 7 bar 2.5 m3 MDVN 26 Eco 5 нови мобилен компресор Rotair 7 bar 2.5 m3 MDVN 26 Eco 5
2
Контактирајте го продавачот
11.731,70 € Без ДДВ
Мобилен компресор
Евро Euro 5 Тип на компресор навртувачки Капацитет 2500 л/мин
Година 07/2023 Километража Сила
Полска, Głogów
нови мобилен компресор Rotair 7 bar 2.5 m3 MDVN 26 Eco 5 z chłodn нови мобилен компресор Rotair 7 bar 2.5 m3 MDVN 26 Eco 5 z chłodn нови мобилен компресор Rotair 7 bar 2.5 m3 MDVN 26 Eco 5 z chłodn
3
Контактирајте го продавачот
12.657,91 € Без ДДВ
Мобилен компресор
Евро Euro 5 Тип на компресор навртувачки Капацитет 2500 л/мин
Година 07/2023 Километража Сила
Полска, Głogów
Контактирајте го продавачот
8.898,15 € Без ДДВ
Мобилен компресор
Тип на компресор навртувачки Капацитет 1000 л/мин
Година 06/2023 Километража Сила
Полска, Głogów
стационарен воздушен компресор Rotair MDVN 46 K Eco стационарен воздушен компресор Rotair MDVN 46 K Eco стационарен воздушен компресор Rotair MDVN 46 K Eco
3
Контактирајте го продавачот
24.073,41 US$ EUR ≈ 22.110 €
Стационарен воздушен компресор
Капацитет 4500 л/мин
Година Километража Сила
Полска, Głogów
нови мобилен компресор Rotair 14 bar 5 m3 MDVN 83 Eco 5 нови мобилен компресор Rotair 14 bar 5 m3 MDVN 83 Eco 5
2
Контактирајте го продавачот
28.495,10 € Без ДДВ
Мобилен компресор
Евро Euro 5 Тип на компресор навртувачки Капацитет 5000 л/мин
Година 08/2023 Километража Сила
Полска, Głogów
нови мобилен компресор Rotair 7 bar 8 m3 MDVN 83 Eco 5 нови мобилен компресор Rotair 7 bar 8 m3 MDVN 83 Eco 5
2
Контактирајте го продавачот
28.495,10 € Без ДДВ
Мобилен компресор
Евро Euro 5 Тип на компресор навртувачки Капацитет 8000 л/мин
Година 08/2023 Километража Сила
Полска, Głogów
Контактирајте го продавачот
7.815,85 €
Мобилен компресор
Капацитет на резервоар 1900 л
Година Километража Сила
Полска, Głogów
нови мобилен компресор Rotair 7 bar 8 m3 MDVN 83 KH
1
Контактирајте го продавачот
24.167,96 € Без ДДВ
Мобилен компресор
Евро Euro 3 Тип на компресор навртувачки Капацитет 8000 л/мин
Година 08/2023 Километража Сила
Полска, Głogów
нови мобилен компресор Rotair MDVN 26 K нови мобилен компресор Rotair MDVN 26 K нови мобилен компресор Rotair MDVN 26 K
3
Контактирајте го продавачот
11.731,70 €
Мобилен компресор
Евро Euro 5 Тип на компресор навртувачки Капацитет 2500 л/мин
Година 2023 Километража Сила
Полска, Głogów
Контактирајте го продавачот
7.918,60 € Без ДДВ
Мобилен компресор
Евро Euro 5 Тип на компресор навртувачки Капацитет 1000 л/мин
Година 06/2023 Километража Сила
Полска, Głogów
нови мобилен компресор Rotair 7 bar 4.5 m3 MDVN 46 Eco 5 нови мобилен компресор Rotair 7 bar 4.5 m3 MDVN 46 Eco 5
2
Контактирајте го продавачот
21.694,60 €
Мобилен компресор
Евро Euro 5 Тип на компресор навртувачки Капацитет 4500 л/мин
Година 06/2023 Километража Сила
Полска, Głogów
нови мобилен компресор Rotair 7 bar 5 m3 MDVN 53 Eco 5 нови мобилен компресор Rotair 7 bar 5 m3 MDVN 53 Eco 5
2
Контактирајте го продавачот
22.016 € Без ДДВ
Мобилен компресор
Евро Euro 5 Тип на компресор навртувачки Капацитет 5000 л/мин
Година 08/2023 Километража Сила
Полска, Głogów
нови стационарен воздушен компресор Rotair 12 bar 1.4 m3 SKID MDVN 22 Eco 5 нови стационарен воздушен компресор Rotair 12 bar 1.4 m3 SKID MDVN 22 Eco 5
2
Контактирајте го продавачот
9.889,20 € Без ДДВ
Стационарен воздушен компресор
Евро Euro 5 Тип на компресор навртувачки Капацитет 1400 л/мин
Година 07/2023 Километража Сила
Полска, Głogów
нови мобилен компресор Rotair 7 bar 4.5 m3 MDVN 46 Eco 5 нови мобилен компресор Rotair 7 bar 4.5 m3 MDVN 46 Eco 5
2
Контактирајте го продавачот
21.138,56 € Без ДДВ
Мобилен компресор
Евро Euro 5 Тип на компресор навртувачки Капацитет 4500 л/мин
Година 08/2023 Километража Сила
Полска, Głogów
нови мобилен компресор Rotair 7 bar 8m3 MDVN 83 Eco5 нови мобилен компресор Rotair 7 bar 8m3 MDVN 83 Eco5 нови мобилен компресор Rotair 7 bar 8m3 MDVN 83 Eco5
3
Контактирајте го продавачот
28.500 € Без ДДВ
Мобилен компресор
Евро Euro 5 Тип на компресор навртувачки Капацитет 8000 л/мин
Година 05/2023 Километража Сила
Полска, Głogów
Контактирајте го продавачот
12.763,50 € Без ДДВ
Мобилен компресор
Евро Euro 3 Тип на компресор навртувачки Капацитет 2000 л/мин
Година 08/2023 Километража Сила
Полска, Głogów
нови мобилен компресор Rotair 10 bar 1.9 m3  MDVN 26 Eco 5 нови мобилен компресор Rotair 10 bar 1.9 m3  MDVN 26 Eco 5
2
Контактирајте го продавачот
10.827,20 € Без ДДВ
Мобилен компресор
Евро Euro 5 Тип на компресор навртувачки Капацитет 1900 л/мин
Година 06/2023 Километража Сила
Полска, Głogów
Контактирајте го продавачот
26.474,81 US$ EUR ≈ 24.310 €
Мобилен компресор
Тип на компресор навртувачки Капацитет 5000 л/мин
Година 04/2023 Километража Сила
Полска, Głogów
Контактирајте го продавачот
12.810,40 € Без ДДВ
Мобилен компресор
Евро Euro 3 Тип на компресор навртувачки Капацитет 3000 л/мин
Година 07/2023 Километража Сила
Полска, Głogów
Партнерска програма на Machineryline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 74 огласа
Прикажи