Филтри -

Комбинирани возила за чистење канализација

Резултати од пребарување: 140 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

140 огласа: Комбинирани возила за чистење канализација

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
AMF
48 ч.
цена на барање
Година Километража Сила
Германија, 10318
Контактирајте го продавачот
280.000 US$ EUR ≈ 260.600 €
Суспензија пружина/пневматски
Година 09/2006 Километража 7700 км Сила
Турција
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Контактирајте го продавачот
79.500 € Без ДДВ
Носивост 15440 кг Евро Euro 3 Зафатнина 24 м³ Марка на камион за чистење на септички јами Koks Модел Combi 24.0/ZT/180ARP
Година 2003-06-05 Километража 583508 км Сила
Холандија, Andelst
Контактирајте го продавачот
45.000 € Без ДДВ
Година 2012 Километража Сила
Полска, Brzechów
Контактирајте го продавачот
аукција 46.500 €
Носивост 14360 кг Марка на камион за чистење на септички јами Koks Модел Combi VLG 21.0
Година 2002 Километража 480 км Сила
Литванија, Mažeikiai
Контактирајте го продавачот
аукција 24.400 €
Носивост 7900 кг
Година 1997 Километража 1 км Сила
Литванија, Mažeikiai
Контактирајте го продавачот
аукција 38.500 €
Модел Cappellotto CAP RP 185
Година 2001 Километража 980 км Сила
Литванија, Mažeikiai
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Модел KanRo
Година 2022 Километража Сила
Полска
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 2008 Километража 410537 км Сила
Србија, KRALJEVO
Контактирајте го продавачот
27.020 € CZK 640.000 CZK
Носивост 7172 кг Евро Euro 2 Марка на камион за чистење на септички јами Whale
Година 2001 Километража 125000 км Сила
Чехија, Úžice
Контактирајте го продавачот
24.750 € Без ДДВ
Зафатнина 9500 л Суспензија пружина/пружина
Година 2006 Километража 518000 км Сила
Полска, Dąbrowa Górnicza
Контактирајте го продавачот
23.450 € Без ДДВ
Евро Euro 5 Зафатнина 9 м³ Суспензија пружина/пружина
Година 2009 Километража 276000 км Сила
Полска, Dąbrowa Górnicza
Контактирајте го продавачот
8.900 € Без ДДВ
Евро Euro 2
Година 1998-08 Километража 493280 км Сила
Германија, Bovenden
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 7490 кг Евро Euro 5 Зафатнина 14.5 м³ Суспензија пружина/пневматски Марка на камион за чистење на септички јами Müller Модел F 114 E WA E
Година 05/2007 Километража 186359 км Сила
Германија, Bad Krozingen
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 6360 кг Евро Euro 5 Зафатнина 12.3 м³ Суспензија пружина/пневматски Марка на камион за чистење на септички јами Kroll Модел K 1,0 - 12,3 / 29 P
Година 07/2008 Километража 100540 км Сила
Германија, Bad Krozingen
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 10450 кг Евро Euro 3 Зафатнина 17 м³ Суспензија пневматски/пневматски Марка на камион за чистење на септички јами Wiedemann Модел Super 3000
Година 12/2005 Километража 101296 км Сила
Германија, Bad Krozingen
комбинирано возило за чистење канализација IVECO 180e25 комбинирано возило за чистење канализација IVECO 180e25 комбинирано возило за чистење канализација IVECO 180e25
3
Контактирајте го продавачот
21.250 € Без ДДВ
Суспензија пружина/пружина
Година 02/2006 Километража 188000 км Сила
Полска, Dąbrowa Górnicza
Контактирајте го продавачот
90.500 € Без ДДВ
Марка на камион за чистење на септички јами Assmann Модел 16,0/229PWRG4
Година 2007 Километража 371617 км Сила
Унгарија, Budapest
Контактирајте го продавачот
189.900 €
Зафатнина 8 м³ Модел MTS DINO 3
Година 2012 Километража 79100 км Сила
Полска, Niwy 8
Контактирајте го продавачот
84.500 € Без ДДВ
Зафатнина 14000 л Марка на камион за чистење на септички јами Kroll Модел KOMBI
Година 2004 Километража 398200 км Сила
Полска, Niwy 8
Контактирајте го продавачот
99.000 € Без ДДВ
Зафатнина 12000 м³
Година 2004 Километража 271000 км Сила
Полска, Niwy 8
Контактирајте го продавачот
105.500 € Без ДДВ
Зафатнина 5000 м³
Година 2015 Километража 172830 км Сила
Полска, Niwy 8
Контактирајте го продавачот
161.500 € Без ДДВ
Зафатнина 10300 л Марка на камион за чистење на септички јами Hvidtved Larsen Модел FlexVac 311
Година 2008 Километража 88160 км Сила
Полска, Niwy 8
Контактирајте го продавачот
110.500 € Без ДДВ
Зафатнина 9 м³ Модел Disab DECO 09
Година 2004 Километража 303000 км Сила
Полска, Niwy 8
Контактирајте го продавачот
71.500 € Без ДДВ
Зафатнина 8600 м³ Модел RIVARD HYDROCURE
Година 2003 Километража 389000 км Сила
Полска, Niwy 8
Партнерска програма на Machineryline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 140 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се