Филтри -

Кофи за мешање бетон од Украина

Резултати од пребарување: 6 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

Кофи за мешање бетон од Украина: 6 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Капацитет на лопата Нето тежина
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
A.TOM
26 ч.
7.340 € UAH 269.000 UAH
Година Капацитет на лопата Нето тежина
Украина, Житомир
ФОП Томчук А.М.
7 години на Machineryline
Контактирајте го продавачот
A.TOM
26 ч.
7.067 € UAH 259.000 UAH
Година Капацитет на лопата Нето тежина 744 кг
Украина, Житомир
ФОП Томчук А.М.
7 години на Machineryline
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Широчина 2.24 м
Година 2021 Капацитет на лопата Нето тежина 800 кг
Украина, Волочиськ
кофа за мешање бетон кофа за мешање бетон
2
Контактирајте го продавачот
7.000 € Со вклучен ДДВ
Година Капацитет на лопата Нето тежина
Украина, Житомир
Контактирајте го продавачот
7.340 € UAH 269.000 UAH
Година Капацитет на лопата Нето тежина
Украина, Житомир
нови кофа за мешање бетон G.F. GORDINI BC 300 нови кофа за мешање бетон G.F. GORDINI BC 300 нови кофа за мешање бетон G.F. GORDINI BC 300
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Широчина 1.45 м
Година 2021 Капацитет на лопата 300 л Нето тежина 380 кг
Украина, Житомир
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 6 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се