Филтри -

Кофи за мешање бетон од Полска

Резултати од пребарување: 9 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

Кофи за мешање бетон од Полска: 9 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Капацитет на лопата Нето тежина
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
4.826 € PLN 22.900 PLN
Година 2022 Капацитет на лопата Нето тежина
Полска, Imielin
Контактирајте го продавачот
1.855 € PLN 8.800 PLN
Година 2022 Капацитет на лопата Нето тежина
Полска, Stoczek
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Контактирајте го продавачот
6.060 € Без ДДВ
Година 05/2022 Капацитет на лопата Нето тежина 680 кг
Полска, Kolno
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Широчина 1836 м
Година 2021 Капацитет на лопата Нето тежина 720 кг
Полска, Harbutowice
Контактирајте го продавачот
5.940 € Без ДДВ
Година 2021 Капацитет на лопата Нето тежина
Полска, Gorzewo
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 2021 Капацитет на лопата Нето тежина
Полска, Dawidy Bankowe
нови кофа за мешање бетон Arkmet Selbstladender Sandstreuer нови кофа за мешање бетон Arkmet Selbstladender Sandstreuer
2
Контактирајте го продавачот
2.782 € PLN 13.200 PLN
Година 2021 Капацитет на лопата Нето тежина 410 кг
Полска, Choroszcz
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 2021 Капацитет на лопата Нето тежина
Полска, Dawidy Bankowe
Контактирајте го продавачот
5.610 € Со вклучен ДДВ
Година 2021 Капацитет на лопата Нето тежина
Полска, Gorzewo
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 9 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се