Филтри -

Кофи за мешање бетон MERLO

Резултати од пребарување: 3 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

Кофи за мешање бетон MERLO: 3 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Капацитет на лопата Нето тежина
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
5.500 €
Година 2010 Капацитет на лопата Нето тежина 700 кг
Италија, Serrapetrona (Macerata)
Контактирајте го продавачот
4.900 €
Година 2004 Капацитет на лопата Нето тежина 840 кг
Италија, Serrapetrona (Macerata)
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
кофа за мешање бетон MERLO BM50 кофа за мешање бетон MERLO BM50 кофа за мешање бетон MERLO BM50
3
Контактирајте го продавачот
2.500 €
Година 2001 Капацитет на лопата Нето тежина
Италија, Roma
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 3 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се