Филтри -

Кофи за мешање бетон Carmichael

Резултати од пребарување: 1 оглас
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

Кофи за мешање бетон Carmichael: 1 оглас

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Капацитет на лопата Нето тежина
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
кофа за мешање бетон Carmichael Michaelis MS 50/15 кофа за мешање бетон Carmichael Michaelis MS 50/15 кофа за мешање бетон Carmichael Michaelis MS 50/15
3
Контактирајте го продавачот
2.700 € Без ДДВ
Широчина 150 м
Година 2009 Капацитет на лопата Нето тежина
Романија, Bihor
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 1 оглас
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се