Филтри -

Каросерии на камион за ѓубре од Полска

Резултати од пребарување: 5 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

Каросерии на камион за ѓубре од Полска: 5 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Боја Должина
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
4.426 € PLN 21.000 PLN
Широчина 2.5 м Височина 2.5 м Зафатнина 21 м³ Нето тежина 8000 кг Носивост 16000 кг
Година 2011 Боја бел Должина 8 м
Полска, Sitkówka-Nowiny
Контактирајте го продавачот
12.580 € PLN 59.700 PLN
Зафатнина 18 м³
Година 05/2017 Боја портокалов Должина
Полска, ŁAZISKA GÓRNE
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Контактирајте го продавачот
843 € PLN 4.000 PLN
Година 2005 Боја Должина
Полска, Sitkówka-Nowiny
Контактирајте го продавачот
1.791 € PLN 8.500 PLN
Зафатнина 16.7 м³
Година 2011 Боја син Должина
Полска, Kalisz
Контактирајте го продавачот
822 € PLN 3.900 PLN
Година Боја Должина
Полска, Nowe Miasto Lubawskie
Партнерска програма на Machineryline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 5 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се