Филтри -

Каросерии на камион за ѓубре од Холандија

Резултати од пребарување: 5 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

Каросерии на камион за ѓубре од Холандија: 5 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Боја Должина
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
4.250 € Без ДДВ
Зафатнина 21 м³
Година 01/2008 Боја Должина
Холандија, Veghel
BAS World
18 години на Machineryline
Контактирајте го продавачот
3.500 € Без ДДВ
Широчина 2.55 м Височина 2.2 м Зафатнина 20 м³
Година 2007-12-01 Боја Должина 5.45 м
Холандија, Andelst
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Широчина 2.25 м Височина 2.6 м Зафатнина 18 м³ Нето тежина 4500 кг
Година 2020-01-01 Боја Должина 6.8 м
Холандија, Andelst
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Широчина 2.3 м Височина 2.6 м Нето тежина 4500 кг
Година 2008-01-01 Боја Должина 6.8 м
Холандија, Andelst
Контактирајте го продавачот
3.500 € Без ДДВ
Широчина 2.4 м Височина 2.25 м Зафатнина 20 м³
Година 2010-01-01 Боја Должина 5.3 м
Холандија, Andelst
Партнерска програма на Machineryline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 5 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се