Филтри -

Каросерии на камион за ѓубре од Германија

Резултати од пребарување: 8 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

Каросерии на камион за ѓубре од Германија: 8 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Боја Должина
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
16.000 € Без ДДВ
Нето тежина 630 кг
Година 2017 Боја портокалов Должина
Германија, Brahmenau
каросерија на камион за ѓубре Andere Müllaufbau каросерија на камион за ѓубре Andere Müllaufbau
2
Контактирајте го продавачот
2.200 € Без ДДВ
Година 1981 Боја црвен Должина
Германија, Bovenden
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Контактирајте го продавачот
2.900 € Без ДДВ
Нето тежина 20000 кг
Година 1998-09 Боја портокалов Должина
Германија, Bovenden
Контактирајте го продавачот
4.800 € Без ДДВ
Година 2008-01 Боја портокалов Должина
Германија, Selm
Контактирајте го продавачот
5.500 € Без ДДВ
Година Боја портокалов Должина
Германија, Selm
Контактирајте го продавачот
8.600 € Без ДДВ
Широчина 2.3 м Височина 1.8 м
Година 2006-01 Боја Должина 5.5 м
Германија, Selm
Контактирајте го продавачот
10.900 € Без ДДВ
Година 2010 Боја бел Должина
Германија, Bovenden
Контактирајте го продавачот
7.800 € Без ДДВ
Широчина 2.55 м Височина 3.15 м
Година 2011-10 Боја Должина 8.5 м
Германија, Selm
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 8 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се