Филтри -

Каросерии на камион за ѓубре JOAB

Резултати од пребарување: 2 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

Каросерии на камион за ѓубре JOAB: 2 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Боја Должина
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
4.452 € PLN 21.000 PLN
Широчина 2.5 м Височина 2.5 м Зафатнина 21 м³ Нето тежина 8000 кг Носивост 16000 кг
Година 2011 Боја бел Должина 8 м
Полска, Sitkówka-Nowiny
Контактирајте го продавачот
12.660 € PLN 59.700 PLN
Зафатнина 18 м³
Година 05/2017 Боја портокалов Должина
Полска, ŁAZISKA GÓRNE
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 2 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се