Филтри -

Каросерии на камион за ѓубре, каросерија на возило за смет

Резултати од пребарување: 28 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

Каросерии на камион за ѓубре: 28 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Боја Должина
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
16.000 € Без ДДВ
Нето тежина 630 кг
Година 2017 Боја портокалов Должина
Германија, Brahmenau
Контактирајте го продавачот
49.000 € Без ДДВ
Зафатнина 10 м³
Година 2019 Боја зелен Должина
Чехија, Kněžmost
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
каросерија на камион за ѓубре Andere Müllaufbau каросерија на камион за ѓубре Andere Müllaufbau
2
Контактирајте го продавачот
2.200 € Без ДДВ
Година 1981 Боја црвен Должина
Германија, Bovenden
Контактирајте го продавачот
2.900 € Без ДДВ
Нето тежина 20000 кг
Година 1998-09 Боја портокалов Должина
Германија, Bovenden
каросерија на камион за ѓубре SCANIA каросерија на камион за ѓубре SCANIA каросерија на камион за ѓубре SCANIA
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година Боја Должина
Франција, Prunay-le-Gillon
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година Боја Должина
Франција, Prunay-le-Gillon
Контактирајте го продавачот
4.250 € Без ДДВ
Зафатнина 21 м³
Година 01/2008 Боја Должина
Холандија, Veghel
BAS World
18 години на Machineryline
Контактирајте го продавачот
3.000 € Без ДДВ
Зафатнина 31.9 м³
Година 2013 Боја зелен Должина
Шпанија, Lorca (Murcia)
Контактирајте го продавачот
3.500 € Без ДДВ
Нето тежина 3500 кг
Година Боја Должина
Белгија, Bree
Контактирајте го продавачот
4.426 € PLN 21.000 PLN
Широчина 2.5 м Височина 2.5 м Зафатнина 21 м³ Нето тежина 8000 кг Носивост 16000 кг
Година 2011 Боја бел Должина 8 м
Полска, Sitkówka-Nowiny
Контактирајте го продавачот
4.800 € Без ДДВ
Година 2008-01 Боја портокалов Должина
Германија, Selm
Контактирајте го продавачот
5.500 € Без ДДВ
Година Боја портокалов Должина
Германија, Selm
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Зафатнина 25 м³
Година 2008-01-01 Боја Должина
Белгија, Meer
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Широчина 255 м Зафатнина 60 м³ Нето тежина 17000 кг
Година 2021 Боја бел Должина 1360 м
Турција
Контактирајте го продавачот
12.580 € PLN 59.700 PLN
Зафатнина 18 м³
Година 05/2017 Боја портокалов Должина
Полска, ŁAZISKA GÓRNE
Партнерска програма на Machineryline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 28 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се