Филтри -

Камиони за ѓубре

Резултати од пребарување: 1215 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

1215 огласа: Камиони за ѓубре, возило за собирање смет

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
14.000 € Без ДДВ
Евро Euro 5 Зафатнина 65.69 м³ Суспензија пневматски/пневматски Марка на каросерија Heil Модел TRK 26 M
Година 2012-08-03 Километража Сила
Холандија, Hoogerheide
Dingemanse Trucks & Trailers
18 години на Machineryline
Контактирајте го продавачот
DAF
2 ч.
цена на барање
Носивост 8720 кг Евро Euro 3
Година 2001 Километража Сила
Холандија, Drachten
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
камион за ѓубре SCANIA P400 камион за ѓубре SCANIA P400 камион за ѓубре SCANIA P400
3
Контактирајте го продавачот
24.000 € Без ДДВ
Евро Euro 5
Година 2012 Километража 350000 км Сила
Полска, Cewków
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Марка на каросерија Heil
Година 2009 Километража Сила
Мексико, Chihuahua
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 8550 кг Евро Euro 3 Суспензија пружина/пневматски Марка на каросерија Faun
Година 2004 Километража 212126 км Сила
Холандија, Oss
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Евро Euro 6 Зафатнина 27 м³ Суспензија пневматски/пневматски Модел Autobren HR27 Начин на истовар задна
Година 2023 Километража Сила
Италија, Brendola
Контактирајте го продавачот
25.540 € PLN 119.700 PLN
Носивост 11000 кг Евро Euro 5 Суспензија пружина/пневматски Марка на каросерија Zoeller
Година 04/2010 Километража 237000 км Сила
Полска, GOWARZEWO
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 2013 Километража 128000 км Сила
Обединето Кралство, halifax
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Зафатнина 6 м³
Година 2007 Километража 260000 км Сила
Шпанија, Gandia
Контактирајте го продавачот
9.853 € Без ДДВ
Носивост 11400 кг Евро Euro 5 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2012 Километража 193881 км Сила
Швајцарија, Oberhasli
нови камион за ѓубре MAN Howo нови камион за ѓубре MAN Howo нови камион за ѓубре MAN Howo
3
Контактирајте го продавачот
MAN Howo
19 ч.
цена на барање
Година Километража Сила
Кина
Контактирајте го продавачот
76.500 € Без ДДВ
Носивост 9135 кг Евро Euro 6 Зафатнина 22 м³ Суспензија пружина/пневматски Марка на каросерија Zoeller Модел EkoPress Medium XL
Година 2015-03-02 Километража 159914 км Сила
Холандија, Andelst
Контактирајте го продавачот
7.900 € Без ДДВ
Суспензија пружина/пневматски
Година 01/2004 Километража 540000 км Сила
Холандија, Nieuwerkerk Aan Den Ijssel
Контактирајте го продавачот
47.500 € Без ДДВ
Носивост 12747 кг Евро Euro 5 Зафатнина 23 м³ Суспензија пружина/пневматски Модел BENNE ETANCHE INOX Начин на истовар задна
Година 05/2013 Километража 526000 км Сила
Франција, SAINT MAUR
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 2013 Километража Сила
Мексико, Chihuahua
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Евро Euro 5 Зафатнина 17.6 м³ Марка на каросерија Norba Модел Dwie komory Начин на истовар задна
Година 2010 Километража 218457 км Сила
Полска, Głuchołazy
Контактирајте го продавачот
22.500 € Без ДДВ
Носивост 11400 кг Евро Euro 5 Марка на каросерија Faun Модел Rotopress 521 Zöller 2301
Година 2008-08 Километража 132337 км Сила
Германија, Selm
Контактирајте го продавачот
9.250 € Без ДДВ
Евро Euro 3 Суспензија пружина/пневматски
Година 2004 Километража 541022 км Сила
Холандија, Harderwijk
Контактирајте го продавачот
13.500 € Без ДДВ
Носивост 12120 кг Евро Euro 2 Суспензија пружина/пневматски
Година 1999-07-30 Километража 403787 км Сила
Холандија, Andelst
Контактирајте го продавачот
16.500 € Без ДДВ
Носивост 12150 кг Суспензија пневматски/пневматски Марка на каросерија Faun Модел Rotopress 520 L EEV
Година 2011-03 Километража 172320 км Сила
Германија, Selm
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 2003 Километража 205800 км Сила
Романија, Târgu Mureș
нови камион за ѓубре MERCEDES-BENZ AROCS 5 3251 TLG-ENT 8x4
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Евро Euro 6
Година Километража 300 км Сила
Франција, Bourron Marlotte
Контактирајте го продавачот
26.800 €
Година 2012 Километража 372000 км Сила
Словачка
Контактирајте го продавачот
33.450 € Без ДДВ
Носивост 11860 кг Евро Euro 5 Зафатнина 21 м³ Суспензија пружина/пневматски Марка на каросерија Faun Начин на истовар задна
Година 2012 Километража 150310 км Сила
Полска, Szczecin
нови камион за ѓубре КО-431-02
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 7150 кг Зафатнина 11 м³
Година 2019 Километража Сила
Украина
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 1215 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се