Филтри -

Камиони за миење улици

Резултати од пребарување: 73 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

Камиони за миење улици: 73 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
20.000 US$ EUR ≈ 19.350 €
Суспензија пружина/пружина
Година 2022 Километража Сила
Кина, Taian Shi
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Евро Euro 4 Суспензија пружина/пружина
Година 2006 Километража 62000 км Сила
Полска, Masłów Pierwszy
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
нови камион за миење улици Оборудование поливомоечное ОПМ-2,0
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година Километража Сила
Казахстан, Кокшетау
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Зафатнина 2 м³
Година 2010 Километража Сила
Шпанија, Alcalá de Guadaíra
нови камион за миење улици Оборудование поливомоечное ОПМ-2,0 (с самозакачкой)
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година Километража Сила
Казахстан, Кокшетау
Контактирајте го продавачот
5.000 US$ EUR ≈ 4.837 €
Евро Euro 2
Година Километража Сила
Кина, Shanghai
нови камион за миење улици RENAULT Wassertank / kropička
1
Контактирајте го продавачот
43.000 € Без ДДВ
Зафатнина 10 м³
Година 2009 Километража Сила
Полска, Sosnowiec
Контактирајте го продавачот
29.950 €
Евро Euro 4
Година 2008 Километража 311930 км Сила
Германија, Sottrum
Контактирајте го продавачот
5.000 US$ EUR ≈ 4.837 €
Евро Euro 2
Година Километража Сила
Кина, Shanghai
Контактирајте го продавачот
6.600 US$ EUR ≈ 6.384 €
Евро Euro 2
Година Километража Сила
Кина, Shanghai
Контактирајте го продавачот
6.600 US$ EUR ≈ 6.384 €
Евро Euro 3 Зафатнина 12 м³
Година Километража Сила
Кина, Shanghai
Контактирајте го продавачот
5.000 US$ EUR ≈ 4.837 €
Година Километража Сила
Кина, Shanghai
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 2006-10 Километража 1 км Сила
Германија, Fließem
Контактирајте го продавачот
16.900 € Без ДДВ
Година 09/2014 Километража 1001 м/ч Сила
Германија, Wendelstein
Контактирајте го продавачот
14.000 US$ EUR ≈ 13.540 €
Евро Euro 3 Зафатнина 10 м³
Година Километража Сила
Кина, Shanghai
Партнерска програма на Machineryline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 73 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се