Филтри -

Камиони-мешалки DAF

Резултати од пребарување: 54 огласа
Прикажи
Филтер
Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈

54 огласа: Камиони-мешалки DAF

Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 16750 кг Евро Euro 5 Зафатнина 10 м³ Суспензија пружина/пружина
Година 06/2008 Километража 296504 км Сила
Холандија, Deventer
Контактирајте го продавачот
22.300 € Без ДДВ
Носивост 19677 кг Евро Euro 4 Суспензија пружина/пружина
Година 2007-02-13 Километража 465889 км Сила
Белгија, Bree
Marketing agency for dealers of special machinery Marketing agency for dealers of special machinery
Marketing agency for dealers of special machinery
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
32.000 € Без ДДВ
Марка на мешалка за бетон Stetter Модел на мешалка за бетон AM 8
Година 11/2020 Километража 57985 км Сила
Франција, HUTTENHEIM
Контактирајте го продавачот
46.900 € Без ДДВ
Носивост 16206 кг Евро Euro 6 Зафатнина 8 м³ Суспензија пружина/пружина
Година 2018-05-14 Километража 181000 км Сила
Холандија, Ede
Контактирајте го продавачот
27.900 € Без ДДВ
Евро Euro 5 Зафатнина 10 м³ Суспензија пневматски/пневматски
Година 2013-04 Километража 225487 км Сила
Германија, Porta Westfalica
Контактирајте го продавачот
17.750 € GBP 14.950 GBP
Евро Euro 4 Марка на мешалка за бетон McPhee
Година 2009 Километража Сила
Обединето Кралство, Stoke on Trent
Контактирајте го продавачот
16.560 € GBP 13.950 GBP
Евро Euro 3
Година 2005 Километража Сила
Обединето Кралство, Stoke on Trent
Контактирајте го продавачот
44.000 € Без ДДВ
Носивост 21610 кг Евро Euro 6 Зафатнина 10 м³ Марка на мешалка за бетон Mulder
Година 2018 Километража Сила
Полска, Sikory-Pawłowięta
Контактирајте го продавачот
55.900 €
Носивост 18700 кг Евро Euro 6 Зафатнина 9 м³ Марка на мешалка за бетон Putzmeister
Година 2017 Километража 189321 км Сила
Германија, Sottrum
Контактирајте го продавачот
63.000 US$ EUR ≈ 57.860 €
Носивост 35.5 кг Евро Euro 5 Зафатнина 12.9 м³ Суспензија пружина/пневматски Марка на мешалка за бетон Stetter Резервоар за вода 500 л
Година 2011 Километража 330000 км Сила
Украина, Бар
Контактирајте го продавачот
55.900 €
Носивост 18700 кг Евро Euro 6 Зафатнина 9 м³ Марка на мешалка за бетон Intermix Модел на мешалка за бетон P9UL
Година 2017 Километража 155640 км Сила
Германија, Sottrum
Контактирајте го продавачот
22.900 € Без ДДВ
Носивост 20180 кг Евро Euro 4 Суспензија пружина/пружина
Година 2007-05-24 Километража 322263 км Сила
Белгија, Bree
Контактирајте го продавачот
24.000 €
Марка на мешалка за бетон Cifa
Година 2002 Километража Сила
Италија, Rome
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Евро Euro 5 Суспензија пружина/пружина
Година 03/2013 Километража 291653 км Сила
Холандија, Numansdorp
Контактирајте го продавачот
44.900 € Без ДДВ
Евро Euro 6 Марка на мешалка за бетон Stetter Модел на мешалка за бетон Schwing
Година 2014-06 Километража 311000 км Сила
Германија, Lahr
Контактирајте го продавачот
23.000 € Без ДДВ
Евро Euro 2 Суспензија пружина/пружина
Година 1998 Километража Сила
Унгарија, Kunszentmiklós
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Евро Euro 4 Зафатнина 9 м³ Суспензија пружина/пружина Марка на мешалка за бетон Cifa Модел на мешалка за бетон SL9
Година 2006 Километража 270543 км Сила
Португалија, Alto do Vieiro
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Евро Euro 3 Суспензија пружина/пружина Марка на мешалка за бетон Baryval Модел на мешалка за бетон 10M3
Година 2005 Километража 425000 км Сила
Шпанија, Reus (Tarragona)
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Зафатнина 8 м³ Суспензија пружина/пружина Марка на мешалка за бетон McPhee
Година 2013 Километража 328886 км Сила
Обединето Кралство, Maltby
Ritchie Bros (UK) Ltd
11 години на Machineryline
Контактирајте го продавачот
22.900 € Без ДДВ
Носивост 18000 кг
Година 2006 Километража 438000 км Сила
Унгарија, Budapest
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 14220 кг Евро Euro 1
Година 1991 Километража 187324 км Сила
Холандија, Oirschot
Контактирајте го продавачот
37.000 €
Зафатнина 12 м³ Марка на мешалка за бетон Cifa
Година 2007 Километража 303708 км Сила
Полска, Nowy Sącz
Контактирајте го продавачот
21.990 € Без ДДВ
Носивост 22400 кг Евро Euro 3 Суспензија пружина/пружина
Година 05/2007 Километража 310630 км Сила
Холандија, Uden
Контактирајте го продавачот
28.850 € Без ДДВ
Евро Euro 3 Суспензија пружина/пружина Марка на мешалка за бетон Stetter
Година 2006 Километража 351149 км Сила
Белгија, Wingene
Контактирајте го продавачот
17.900 €
Година 03/2003 Километража 451565 км Сила
Литванија, Vilnius
Партнерска програма на Machineryline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 54 огласа
Прикажи