Филтри -

Изградба на патишта MAN

Резултати од пребарување: 25 огласа
Прикажи
Филтер
Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите

25 огласа: Изградба на патишта MAN

Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Греач на асфалт
Година 1997 Километража Сила
Латвија, Riga
Контактирајте го продавачот
19.900 € Без ДДВ
Термо бункер за асфалт
Евро Euro 3 Носивост 15040 кг
Година 2006-08 Километража 999999 км Сила
Германија, Selm
Marketing agency for dealers of special machinery Marketing agency for dealers of special machinery
Marketing agency for dealers of special machinery
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
42.000 € Без ДДВ
Машина за обележување на патишта
Евро Euro 6
Година 2014 Километража 140978 м/ч Сила
Романија
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Машина за рециклирање на асфалт
Година 2021 Километража Сила
Германија, Bell
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Машина за рециклирање на асфалт
Модел MFT
Година 10/2019 Километража Сила
Германија, Bell
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Машина за рециклирање на асфалт
Година 2022 Километража Сила
Германија, Bell
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Машина за рециклирање на асфалт
Година 10/2018 Километража 250 м/ч Сила
Германија, Bell
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Машина за рециклирање на асфалт
Евро Euro 2 Модел AS17
Година 2024 Километража Сила
Германија, Bell
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Машина за рециклирање на асфалт
Длабочина на обработка 500 мм
Година 2022 Километража Сила
Германија, Bell
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Машина за рециклирање на асфалт
Година 2018 Километража Сила
Германија, Bell
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Машина за рециклирање на асфалт
Година 2021 Километража Сила
Германија, Bell
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Машина за полнење на шевови
Евро Euro 3
Година 2000 Километража 480000 км Сила
Германија, Burg
Контактирајте го продавачот
28.000 € Без ДДВ
Прскалка за битуменска емулзија
Година Километража Сила
Холандија, Roelofarendsveen
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Прскалка за битуменска емулзија
Година 2008 Километража 125000 км Сила
Франција, CHASSENEUIL-DU-POITOU
Контактирајте го продавачот
17.480 € PLN 75.000 PLN
Термо бункер за асфалт
Година 1985 Километража Сила
Полска, Nowy Sącz
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Термо бункер за асфалт
Евро Euro 3
Година 2000 Километража 480000 км Сила
Германија, Burg
Контактирајте го продавачот
51.590 € PLN 221.400 PLN
Прскалка за битуменска емулзија
Година 1993 Километража 100 км Сила
Полска, Koszyce
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Греач на асфалт
Евро Euro 3
Година 2000 Километража 480000 км Сила
Германија, Burg
Контактирајте го продавачот
36.900 € Без ДДВ
Прскалка за битуменска емулзија
Евро Euro 3
Година 2006-03 Километража 417535 км Сила
Германија, Bovenden
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Греач на асфалт
Година 2006 Километража Сила
Германија, Burg
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Прскалка за битуменска емулзија
Година 2006 Километража Сила
Германија, Burg
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Прскалка за битуменска емулзија
Евро Euro 3
Година 2000 Километража 480000 км Сила
Германија, Burg
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Прскалка за битуменска емулзија
Година 01/2023 Километража 67000 км Сила
Германија, Schlierbach
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Машина за рециклирање на асфалт
Година 2023 Километража Сила
Германија, Bell
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Машина за рециклирање на асфалт
Година 01/2019 Километража Сила
Германија, Bell
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 25 огласа
Прикажи