Филтри -

Изградба на патишта CHALLENGER

Резултати од пребарување: 1 оглас
Прикажи
Претплати се
Филтер

Изградба на патишта CHALLENGER: 1 оглас

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
машина за рециклирање на асфалт CHALLENGER Panien 460 машина за рециклирање на асфалт CHALLENGER Panien 460 машина за рециклирање на асфалт CHALLENGER Panien 460
3
Контактирајте го продавачот
84.000 € PLN 379.900 PLN
Машина за рециклирање на асфалт
Година 2003 Километража Сила
Полска, Góra Kalwaria
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 1 оглас
Прикажи
Претплати се