Филтри -

Изградба на патишта Bitelli

Резултати од пребарување: 43 огласа
Прикажи
Филтер
Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите

43 огласа: Изградба на патишта Bitelli

Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
Контактирајте го продавачот
4.500 €
Асфалт павер со тркала
Година 1993 Километража 10909 м/ч Сила
Литванија, Lentvaris
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Асфалт павер со тркала
Година 1992 Километража 6497 м/ч Сила
Италија, Pojana Maggiore (VI)
Marketing agency for dealers of special machinery Marketing agency for dealers of special machinery
Marketing agency for dealers of special machinery
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
177.500 € Без ДДВ
Асфалтерка
Година 06/2007 Километража 3000 м/ч Сила
Турција
Контактирајте го продавачот
13.050 € GBP 11.000 GBP
Асфалт павер со тркала
Година 1994 Километража 9436 м/ч Сила
Обединето Кралство, Middlesbrough
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Фреза за асфалт
Година 2003 Километража Сила
Италија, Afragola (NA)
Контактирајте го продавачот
47.500 € Без ДДВ
Фреза за асфалт
Година 2001 Километража 6032 м/ч Сила
Италија, Piacenza
Контактирајте го продавачот
30.000 € Без ДДВ
Асфалт павер со тркала
Година 2002 Километража 9000 м/ч Сила
Ирска
Контактирајте го продавачот
аукција 3.100 € Без ДДВ
Асфалт павер со тркала
Година 1993 Километража 10909 м/ч Сила
Литванија, Kaunas
Контактирајте го продавачот
9.500 €
Асфалт павер гасеничар
Година 1994 Километража 6400 м/ч Сила
Ирска
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Асфалт павер со тркала
Година Километража Сила
Обединето Кралство, Leeds
Euro Auctions GB
6 години на Machineryline
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Асфалт павер со тркала
Година Километража Сила
Обединето Кралство, Leeds
Euro Auctions GB
6 години на Machineryline
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Фреза за асфалт
Година 1990 Километража Сила
Полска, Chojnów
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Асфалт павер гасеничар
Година 2003 Километража 4327 м/ч Сила
Италија, Mambellina
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Фреза за асфалт
Година 1997 Километража 4700 м/ч Сила
Италија, Milano (MI) – ITALY
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Асфалт павер со тркала
Година Километража Сила
Обединето Кралство, Leeds
Euro Auctions GB
6 години на Machineryline
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Асфалт павер со тркала
Година Километража 431 м/ч Сила
Обединето Кралство, Leeds
Euro Auctions GB
6 години на Machineryline
Контактирајте го продавачот
16.900 € Без ДДВ
Фреза за асфалт
Година 1999 Километража 4500 м/ч Сила
Романија, Hanul Ancuței
Контактирајте го продавачот
14.900 € Без ДДВ
Асфалт павер со тркала
Година 1999 Километража 5600 м/ч Сила
Романија, Hanul Ancuței
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Асфалт павер со тркала
Година Километража Сила
Обединето Кралство, Leeds
Euro Auctions GB
6 години на Machineryline
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Фреза за асфалт
Година 2003 Километража 7030 м/ч Сила
Италија, Mambellina
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Фреза за асфалт
Година 1995 Километража 5800 м/ч Сила
Италија, Mambellina
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Фреза за асфалт
Година 1992 Километража 4443 м/ч Сила
Италија, Mambellina
Контактирајте го продавачот
16.500 € Без ДДВ
Асфалт павер со тркала
Година 2006 Километража 11468 м/ч Сила
Литванија, Dievogala
Контактирајте го продавачот
20.500 € Без ДДВ
Фреза за асфалт
Година 2004 Километража Сила
Литванија, Dievogala
Контактирајте го продавачот
9.035 € SEK 104.900 SEK
Асфалт павер со тркала
Година Километража 3928 м/ч Сила
Шведска, Gothenburg
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 43 огласа
Прикажи