Филтри -

Изградба на патишта Ammann

Резултати од пребарување: 23 огласа
Прикажи
Филтер
Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите

23 огласа: Изградба на патишта Ammann

Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Асфалтна база
Година Километража Сила
Германија, Wörth am Rhein
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Асфалт павер со тркала
Година 2018 Километража 172 м/ч Сила
Германија, Malsch
Marketing agency for dealers of special machinery Marketing agency for dealers of special machinery
Marketing agency for dealers of special machinery
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
12.480 € NOK 149.000 NOK
Асфалт павер со тркала
Година 2011 Километража 4964 м/ч Сила
Норвешка, HEIMDAL
ATS Norway AS
7 години на Machineryline
Контактирајте го продавачот
аукција 110.000 € Без ДДВ
Асфалт павер гасеничар
Година 2021 Километража 21 м/ч Сила
Литванија, Vilnius
асфалтна база Ammann burner 14 MW gas/oil асфалтна база Ammann burner 14 MW gas/oil
2
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Асфалтна база
Година 2005 Километража Сила
Полска, Gdańsk
асфалтна база Ammann 160th
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Асфалтна база
Година Километража Сила
Полска, Gdańsk
асфалтна база Ammann 80th asphalt mixing plant асфалтна база Ammann 80th asphalt mixing plant
2
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Асфалтна база
Година 2004 Километража Сила
Полска, Gdańsk
Контактирајте го продавачот
35.000 € Без ДДВ
Асфалт павер со тркала
Година 2016 Километража 7057 м/ч Сила
Италија, Cuneo
Контактирајте го продавачот
500.000 €
Асфалтна база
Година Километража Сила
Шпанија, Córdoba
RB Trading International
6 години на Machineryline
Контактирајте го продавачот
45.000 € Без ДДВ
Асфалтна база
Година 2012 Километража Сила
Латвија, Vilce
Контактирајте го продавачот
348.900 € BRL 2.120.000 R$
Асфалтна база
Година 2014 Километража Сила
Бразил, Desterro de Entre Rios
Контактирајте го продавачот
19.900 €
Асфалт павер со тркала
Година 2012 Километража 5450 м/ч Сила
Холандија, Borne
Контактирајте го продавачот
159.000 € Без ДДВ
Асфалтна база
Година 2002 Километража Сила
Романија, Satu Mare
Контактирајте го продавачот
29.900 € Без ДДВ
Асфалт павер со тркала
Година 06/2019 Километража 285 м/ч Сила
Германија, Bergneustadt
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Асфалт павер со тркала
Година 2012 Километража 6200 м/ч Сила
Италија, Mambellina
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Асфалтна база
Година Километража Сила
Германија, Karlsruhe
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Асфалтна база
Година Километража Сила
Германија, Karlsruhe
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Асфалтна база
Година 2021 Километража Сила
Германија, Karlsruhe
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Асфалтна база
Година Километража Сила
Германија, Karlsruhe
Контактирајте го продавачот
40.000 €
Асфалт павер со тркала
Година 2014 Километража Сила
Романија, Borș
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Асфалтна база
Година 2016 Километража Сила
Турција, Ankara
Контактирајте го продавачот
83.360 € GBP 70.000 GBP
Асфалт павер со тркала
Година 2019 Километража 500 м/ч Сила
Обединето Кралство, Middlesbrough
асфалт павер со тркала Ammann AFW 400 асфалт павер со тркала Ammann AFW 400 асфалт павер со тркала Ammann AFW 400
3
Контактирајте го продавачот
132.000 US$ EUR ≈ 121.700 €
Асфалт павер со тркала
Година 2018 Километража Сила
Азербејџан, Baku
Партнерска програма на Machineryline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 23 огласа
Прикажи