Филтри -

Индустриски опреми Wohlenberg

Резултати од пребарување: 47 огласа
Прикажи
Филтер
Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите

47 огласа: Индустриски опреми Wohlenberg

Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Секач за хартија
Година 1995 Километража Сила
Франција, COLOMARS
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Секач за хартија
Година 2001 Километража Сила
Франција, COLOMARS
Marketing agency for dealers of special machinery Marketing agency for dealers of special machinery
Marketing agency for dealers of special machinery
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Гилотински ножици
Година 1988 Километража Сила
Германија, Emskirchen-Pirkach
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Секач за хартија
Година 1988 Километража Сила
Холандија, Heemstede
секач за хартија Wohlenberg A132 U секач за хартија Wohlenberg A132 U
2
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Секач за хартија
Година Километража Сила
Германија, Berlin
секач за хартија Wohlenberg Three Knife Trimmer Wohlenberg
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Секач за хартија
Година 1989 Километража Сила
Германија, Emskirchen-Pirkach
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Машина за укоричување
Година 1990 Километража Сила
Германија, Salzgitter-Bad
Контактирајте го продавачот
21.500 €
Секач за хартија
Напон 400
Година Километража Сила
Полска, Radom
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Секач за хартија
Година 2003 Километража Сила
Германија, Salzgitter-Bad
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Машина за лепење
Година 2001 Километража Сила
Германија, Weil der Stadt
секач за хартија Wohlenberg 115 секач за хартија Wohlenberg 115 секач за хартија Wohlenberg 115
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Секач за хартија
Година 1990 Километража Сила
Германија, Salzgitter-Bad
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Секач за хартија
Година 1990 Километража Сила
Франција, COLOMARS
машина за лепење Wohlenberg Quickbinder машина за лепење Wohlenberg Quickbinder
2
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Машина за лепење
Година 2005 Километража Сила
Германија, Dabergotz
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Секач за хартија
Година 2000 Километража Сила
Германија, Salzgitter-Bad
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Машина за укоричување
Година 2007 Километража Сила
Германија, Salzgitter-Bad
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Секач за хартија
Година 1959 Километража Сила
Германија, Emskirchen-Pirkach
секач за хартија Wohlenberg TS12 Book Splitter секач за хартија Wohlenberg TS12 Book Splitter секач за хартија Wohlenberg TS12 Book Splitter
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Секач за хартија
Година Километража Сила
Шпанија, Esparreguera
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Струг за метал
Година 1969 Километража Сила
Германија, Dorsten - Hervest
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Секач за хартија
Година Километража Сила
Германија, Salzgitter-Bad
секач за хартија Wohlenberg 185 MCS-2TV секач за хартија Wohlenberg 185 MCS-2TV секач за хартија Wohlenberg 185 MCS-2TV
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Секач за хартија
Година 1993 Километража Сила
Германија, Dabergotz
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Струг за метал
Година 1965 Километража Сила
Германија, Dorsten - Hervest
струг за метал Wohlenberg S 900 струг за метал Wohlenberg S 900 струг за метал Wohlenberg S 900
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Струг за метал
Година 1972 Километража Сила
Германија, Dorsten - Hervest
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Струг за метал
Година 1974 Километража Сила
Германија, Dorsten - Hervest
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Столбна дупчалка
Година 1971 Километража Сила
Германија, Dorsten - Hervest
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Струг за метал
Година 1989 Километража Сила
Германија, Dorsten - Hervest
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 47 огласа
Прикажи